Powrót

Aktualności


Rankingi Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów po II WTK

Rankingi Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów po II WTK

🕔13:25, 1.Sty 2016

Poniżej podajemy rankingi Żaków i Skrzatów po II WTK: (więcej…)

więcej

Listy rankingowe seniorów, juniorów, kadetów i młodzików po II Grand Prix i II WTK

Listy rankingowe seniorów, juniorów, kadetów i młodzików po II Grand Prix i II WTK

🕔18:25, 31.Gru 2015

Rankingi zawodniczek i zawodników w kategoriach: (więcej…)

więcej

Skorygowany Kalendarz Rozgrywek PWZTS i turniejów “OPEN” na drugą część sezonu

Skorygowany Kalendarz Rozgrywek PWZTS i turniejów “OPEN” na drugą część sezonu

🕔18:15, 31.Gru 2015

W związku z wniesionymi uwagami do opublikowanego Kalendarza Rozgrywek oraz zmiana terminów w Kalendarzu Rozgrywek PZTS zmieniono terminy III WTK Juniorek i Juniorów oraz XV turnieju “OPEN” (więcej…)

więcej

VIII Turniej “OPEN” o Puchar Dziennika Bałtyckiego – Kalendarz na drugą część sezonu

VIII Turniej “OPEN” o Puchar Dziennika Bałtyckiego – Kalendarz na drugą część sezonu

🕔22:05, 28.Gru 2015

16 styczna 2016 r. o godz. 16.00 w hali MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 rozegrany zostanie 8 kolejny cykl turniejów o Puchar Dziennika Bałtyckiego w kategoriach “do 50”, “ponad 50” i “OPEN” (więcej…)

więcej

Terminarze II rundy rozgrywek III i IV ligi mężczyzn

Terminarze II rundy rozgrywek III i IV ligi mężczyzn

🕔21:48, 28.Gru 2015

Już 9 stycznia rozpoczyna się druga runda rozgrywek III i IV ligi mężczyzn.

TERMINARZE ROZGRYWEK II RUNDY (więcej…)

więcej

Kalendarz Rozgrywek na okres od 1.01.2016 – 30.06.2016 r.

Kalendarz Rozgrywek na okres od 1.01.2016 – 30.06.2016 r.

🕔23:03, 23.Gru 2015

Zarząd PWZTS na posiedzeniu w dniu 21 grudnia 2015 r. przyjął Kalendarz Rozgrywek na drugą część sezonu rozgrywkowego. (więcej…)

więcej

Wyniki II WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów

Wyniki II WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów

🕔14:57, 23.Gru 2015

W zakończonym II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Żaczek zwyciężyła Zuzanna Czaja /MRKS Gdańsk/ przed Magdaleną Mallek /ATS Małe Trójmiasto Rumia/. Trzecie miejsce zajęła Nadia Ziółek /UKS Skoczek Sopot/. Wśród żaków zwyciężył Jakub Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ przed Piotrem Biernackim /PMDK Miastko/. Trzecie miejsce wywalczył Fabian Peikowski /KS Beniaminek 03 Starogard Gdański/. Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca zakwalifikowali się do turnieju głównego II Grand Prix Polski Żaków.

W turnieju skrzatek zwyciężyła Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/, drugie miejsce zajęła Małgorzata Nurzyńska /GKTS Gdańsk/ a trzcia była Anna Draws /GKS Żukowo/. Wśród skrzatów najlepszym okazał się Samuel Michna /UKS LIS Sierakowice/, który wyprzedził Szymona Białka /UKS Orlik Gdynia/ i Marcina Bruckiego /UKS Orlik Gdynia/. (więcej…)

więcej

Wyniki II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego do II Grand Prix Seniorek i Seniorów

Wyniki II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego do II Grand Prix Seniorek i Seniorów

🕔14:46, 7.Gru 2015

Marta Krajewska /MRKS Gdańsk/ i Artur Daniel /Stowarzyszenie Marabella Sopot/ wygrali wojewódzkie kwalifikacje do II Grand Prix seniorek i seniorów, które odbyły się 5 grudnia w hali MRKS Gdańsk. Bezpośredni awans do turnieju głównego wywalczyli Agnieszka Kaczmarek/MRKS Gdańsk/ i Adam Dosz/LKS Pogoń Lębork/

Wyniki końcowe:2015-12-06_Wyniki_II_WTK_SENIOREK_SENIORÓW

więcej

III Liga Mężczyzn – wyniki i tabela po XI kolejce

III Liga Mężczyzn – wyniki i tabela po XI kolejce

🕔11:52, 7.Gru 2015

Po niepełnych 11 kolejkach rozgrywek III ligi mężczyzn bez straty punktu prowadzi drużyna KS AZS AWFiS Gdańsk przed FUNDACJĄ AURA i Perłą s. c. Tczew

Wyniki i Tabela po XI kolejce:15_III liga_wyniki 11 kolejki

więcej

I POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W KWIDZYNIE – WYNIKI

I POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W KWIDZYNIE – WYNIKI

🕔10:04, 17.Lis 2015

Przez dwa dni w hali Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Kwidzynie odbywał się I Powiślański Festiwal Tenisa Stołowego. W ramach Festiwalu rozegrano 6 turniejów indywidualnych na starcie, których stanęło 195 zawodniczek i zawodników. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

Juniorzy: Mateusz Wozbanowicz /KS AZS AWFiS Gdańsk/; 2Paweł Bąkała /KS AZS AWFiS Gdańsk/;

Juniorki: 1. Julia Witkowska /MRKS Gdańsk/; Natalia Kawecka /MTS Kwidzyn/

Kadeci: 1. Adam Dudzicz /MRKS Gdańsk/; 2. Przemysław Dosz ?LKS Pogoń Lębork/

Kadetki: 1. Magda Płotka /KTS-K GOSRiT Luzino/; 2. Nina Alot /MRKS Gdańsk/

Młodzicy: 1. Sylwester Smela /MTS Kwidzyn/; 2. Adam Rudo /LUKS Straszyn/

Młodziczki:1. Karolina Oleksik /GKTS Gdańsk/; 2. Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/ (więcej…)

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń