Powrót

Aktualności


Marta Krajewska /MRKS Gdańsk/ i Adrian Więcek wygrali turniej kwalifikacyjny do II GPP Seniorów

Marta Krajewska /MRKS Gdańsk/ i Adrian Więcek wygrali turniej kwalifikacyjny do II GPP Seniorów

🕔12:21, 6.Lis 2018

W II WTK wśród seniorek w finale Marta Krajewska pokonała swoja koleżankę klubowa Darię Kędzior a wśród seniorów Adrian Więcek /niestowarzyszony/ pokonał Jana Zandeckiego /KS AZS AWFiS Gdańsk/. Warto dodać, że limity indywidualne do staru w II GPP wśród seniorek mają Agnieszka Kaczmarek i Aleksandra Michalak /obie MRKS Gdańsk/ i  Adam Dosz //LKS Pogoń Lębork/, Alan Woś /ATS Małe Trójmiasto Rumia/ i Witkowski Jakub /KS AZS AWFiS Gdańsk/

Wyniki końcowe;

Seniorki:2018-11-04_WYNIKI_II_WTK_SENIORKI

Seniorzy:2018-11-04_WYNIKI_II_WTK_SENIORÓW

więcej

Finał wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego – 11 listopada 2018 r. godz. 12.30 Rudno

Finał wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego – 11 listopada 2018 r. godz. 12.30 Rudno

🕔16:27, 5.Lis 2018

Zapraszamy do udziału drużyny chłopców i dziewcząt urodzonych w roku 2008 i później (w grupie starszej), i urodzonych w latach 2006-2007 (grupa młodsza).

Komunikat organizacyjny:2018-11-04_KOM_2_DRUŻ_TUR_UCZNIOWSKI

więcej

Finał wojewódzki Mini Olympic Games “Rudno 2018” – 11 listopada 2018 r. godz. 10. RUDNO

Finał wojewódzki Mini Olympic Games “Rudno 2018” – 11 listopada 2018 r. godz. 10. RUDNO

🕔16:16, 5.Lis 2018

Zapraszamy do startu w finale wojewódzkim Mini Olympic Games – dziewczęta i chłopców urodzonych w roku 2006 i młodszych.

Komunikat organizacyjny:2018-11-04_KOM_MOG

więcej

Nina Alot /UKS Skoczek Sopot/ i Adam Dudzicz /MRKS Gdańsk/ wygrali II WTK Juniorów

Nina Alot /UKS Skoczek Sopot/ i Adam Dudzicz /MRKS Gdańsk/ wygrali II WTK Juniorów

🕔20:42, 1.Lis 2018

Trzecia kategorię wiekową rozgrywaną w ramach IV Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie była kategoria “junior”. Wśród juniorek najlepszą okazała się Nina Alot, która w finale pokonała Paulinę Pręda /KS AZS AWFiS Gdańsk/. Turniej juniorów wygrał Adam Dudzicz, który w finale pokonał Kacpra Materka /obaj MRKS Gdańsk/. IV Festiwal Tenisa Stołowego, bardzo dobrze zorganizowany przez działaczy MTS Kwidzyn był jednocześnie przeglądem ilościowym i jakościowym młodego pokolenia pomorskich pingpongistów.

Wyniki końcowe:

Juniorki:2018-10-28_WYNIKI_II_WTK_Juniorki

Juniorzy:2018-10-28_Wyniki_II_WTK_JUNIORZY

więcej

Liliana Wollschlaeger /GKTS Gdańsk/ i Samuel Michna /UKS Lis Sierakowice/ wygrali WTK młodzików w ramach IV Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

Liliana Wollschlaeger /GKTS Gdańsk/ i Samuel Michna /UKS Lis Sierakowice/ wygrali WTK młodzików w ramach IV Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

🕔20:27, 1.Lis 2018

W drugim dniu IV Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie o kwalifikację do II GPP walczyli młodzicy. W konkurencji dziewcząt turniej wygrała Liliana Wollschlaeger z GKTS Gdańsk/, która w finale pokonała Mart Zimnicką z MRKS Gdańsk. Wśród chłopców w finałowym pojedynku Samuel Michna /UKS Lis Sierakowice.  pokonał Piotra Biernackiego /PMDK Miastko/. Zwycięzcy turniejów zdobyli kwalifikacje do II GPP Młodzików. Gratulujemy!!!!

Wyniki końcowe:

Młodziczki:2018-10-28_Wyniki_II_WTK_MŁODZICZEK

Młodzicy: 2018-10-28_Wyniki_II_WTK_MŁODZIKÓW

więcej

Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/ i Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/ zwycięzcami IV Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w kategorii “junior młodszy”

Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/ i Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/ zwycięzcami IV Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w kategorii “junior młodszy”

🕔10:22, 1.Lis 2018


W rozegranym ramach IV Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie WTK Juniorek i Juniorów młodszych awans do II GPP kadetek wywalczyła Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/, która w finale pokonała Zuzannę Czaja /MRKS Gdańsk/. Wśród kadetów zwyciężył Maksymilian Alot przed Sylwestrem Smela.

Wyniki końcowe:

Juniorki młodsze/ kadetki/:2018-10-27_Wyniki_II_WTK_KADETKI

Juniorzy młodsi/ kadeci/: 2018-10-27_Wyniki_II_WTK_KADECI

więcej

II WTK Seniorek i Seniorów – 4 listopada 2018 r. Hala MRKS Gdańsk; godz. 10.00

II WTK Seniorek i Seniorów – 4 listopada 2018 r. Hala MRKS Gdańsk; godz. 10.00

🕔16:29, 30.Paź 2018

Zapraszamy do startu w II WTK Seniorek i Seniorów, który jest kwalifikacja do II GPP Seniorów.

Termin 4 listopada 2018 r.; godz. 10.00

Miejsce: Hala MRKS Gdańsk ; Gdańsk -Zaspa, ul. Meissnera 1

Prawo startu: seniorzy, seniorki, juniorzy juniorki, kadeci, kadetki, młodziczki i młodzicy posiadający licencje woj. pomorskiego na sezon 2018/2019.

Piłeczki : Butterfly ***

Komunikat organizacyjny:2018-10-29_KOM_SENIORZY_II_WTK

 

więcej

IV Memoriał Jerzego Zienkiewicza – 4 listopada 2018 r. godz. 9.00 ; Hla MOSiR Rumia

IV Memoriał Jerzego Zienkiewicza – 4 listopada 2018 r. godz. 9.00 ; Hla MOSiR Rumia

🕔14:02, 26.Paź 2018

Organizatorzy zapraszają do udziału w IV Memoriale  Jerzego Zienkiewicza.

więcej

V Turniej “Omida Open” – 3 listopada 2018 r. – godz. 15.40 ; hala MRKS Gdańsk – ul. Meissnera 1

V Turniej “Omida Open” – 3 listopada 2018 r. – godz. 15.40 ; hala MRKS Gdańsk – ul. Meissnera 1

🕔16:32, 25.Paź 2018

Już 3 listopada 2018 r. piąty turniej w ramach “OMIDA OPEN”. W klasyfikacji turniejów “OMIDA OPEN” po czterech turniejach w poszczególnych kategoriach wiekowych prowadzą: ‘- 45’ Kacper Materek przed Mateuszem Lange; ” +45″ Zbigniew Kuziemkowski przed Markiem Andrzejczakiem; “+ 60” Zbigniew Pietrzniak przed Bogdanem Kwidzińskim a w kategorii OPEN Kacper Materek przed Mateuszem Lange. Gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej.

Klasyfikacje po 4. turniejach:

“-45”:2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_-45

“+45”: 2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_+45

“+60”: 2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_60

“OPEN”; 2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_OPEN

więcej

Rozgrywki III Ligi mężczyzn po 5. kolejce – GTS LUKS FORTUS II Straszyn liderem

Rozgrywki III Ligi mężczyzn po 5. kolejce – GTS LUKS FORTUS II Straszyn liderem

🕔16:12, 25.Paź 2018

W rozgrywkach III ligi mężczyzn na czele z dorobkiem 10 punktów jest drużyna GTS LUKS Fortus II Straszyn a na drugim miejscu plasuje sie drużyna HERTY Tczew. W rankingu najlepszych zawodników rozgrywek po 4. kolejce prowadzą : Adam Kozikowski i Adrian Dudkiewicz z Herty Tczew i Przemysław Dosz z GOSRiT Luzino – wszyscy z dorobkiem 21 punktów.

Wyniki i tabela po 5. kolejce:III 18_19 Wyniki 005

Ranking zawodników po 4. kolejce:III 18_19 ranking 04

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń