Powrót

Aktualności



Turniej tenisa stołowego “Bawmy się razem” w Chojnicach

🕔22:22, 6.Sty 2016

Uczniowski Klub Sportowy “Ósemka” i Świetlica Gimnazjum nr 1 w Chojnicach zapraszają na turniej tenisa stołowego, który odbędzie się 9 stycznia (sobota) 2016 r. od godz. 9.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 1  w Chojnicach , ul. Młodzieżowa nr 1.

więcej

Rankingi Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów po II WTK

Rankingi Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów po II WTK

🕔13:25, 1.Sty 2016

Poniżej podajemy rankingi Żaków i Skrzatów po II WTK:

więcej

Listy rankingowe seniorów, juniorów, kadetów i młodzików po II Grand Prix i II WTK

Listy rankingowe seniorów, juniorów, kadetów i młodzików po II Grand Prix i II WTK

🕔18:25, 31.Gru 2015

Rankingi zawodniczek i zawodników w kategoriach:

więcej

Skorygowany Kalendarz Rozgrywek PWZTS i turniejów “OPEN” na drugą część sezonu

Skorygowany Kalendarz Rozgrywek PWZTS i turniejów “OPEN” na drugą część sezonu

🕔18:15, 31.Gru 2015

W związku z wniesionymi uwagami do opublikowanego Kalendarza Rozgrywek oraz zmiana terminów w Kalendarzu Rozgrywek PZTS zmieniono terminy III WTK Juniorek i Juniorów oraz XV turnieju “OPEN”

więcej

VIII Turniej “OPEN” o Puchar Dziennika Bałtyckiego – Kalendarz na drugą część sezonu

VIII Turniej “OPEN” o Puchar Dziennika Bałtyckiego – Kalendarz na drugą część sezonu

🕔22:05, 28.Gru 2015

16 styczna 2016 r. o godz. 16.00 w hali MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 rozegrany zostanie 8 kolejny cykl turniejów o Puchar Dziennika Bałtyckiego w kategoriach “do 50”, “ponad 50” i “OPEN”

więcej

Terminarze II rundy rozgrywek III i IV ligi mężczyzn

Terminarze II rundy rozgrywek III i IV ligi mężczyzn

🕔21:48, 28.Gru 2015

Już 9 stycznia rozpoczyna się druga runda rozgrywek III i IV ligi mężczyzn. TERMINARZE ROZGRYWEK II RUNDY

więcej

Kalendarz Rozgrywek na okres od 1.01.2016 – 30.06.2016 r.

Kalendarz Rozgrywek na okres od 1.01.2016 – 30.06.2016 r.

🕔23:03, 23.Gru 2015

Zarząd PWZTS na posiedzeniu w dniu 21 grudnia 2015 r. przyjął Kalendarz Rozgrywek na drugą część sezonu rozgrywkowego.

więcej

Wyniki II WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów

Wyniki II WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów

🕔14:57, 23.Gru 2015

W zakończonym II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Żaczek zwyciężyła Zuzanna Czaja /MRKS Gdańsk/ przed Magdaleną Mallek /ATS Małe Trójmiasto Rumia/. Trzecie miejsce zajęła Nadia Ziółek /UKS Skoczek Sopot/. Wśród żaków zwyciężył Jakub Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ przed Piotrem Biernackim /PMDK Miastko/. Trzecie

więcej

Wyniki II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego do II Grand Prix Seniorek i Seniorów

Wyniki II Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego do II Grand Prix Seniorek i Seniorów

🕔14:46, 7.Gru 2015

Marta Krajewska /MRKS Gdańsk/ i Artur Daniel /Stowarzyszenie Marabella Sopot/ wygrali wojewódzkie kwalifikacje do II Grand Prix seniorek i seniorów, które odbyły się 5 grudnia w hali MRKS Gdańsk. Bezpośredni awans do turnieju głównego wywalczyli Agnieszka Kaczmarek/MRKS Gdańsk/ i Adam

więcej

III Liga Mężczyzn – wyniki i tabela po XI kolejce

III Liga Mężczyzn – wyniki i tabela po XI kolejce

🕔11:52, 7.Gru 2015

Po niepełnych 11 kolejkach rozgrywek III ligi mężczyzn bez straty punktu prowadzi drużyna KS AZS AWFiS Gdańsk przed FUNDACJĄ AURA i Perłą s. c. Tczew Wyniki i Tabela po XI kolejce:15_III liga_wyniki 11 kolejki

więcej

KOMUNIKATY