Powrót

Aktualności


IV liga tenisa stołowego mężczyzn – wyniki i tabela po 3 kolejce

IV liga tenisa stołowego mężczyzn – wyniki i tabela po 3 kolejce

🕔12:54, 18.Paź 2017

Wyniki i tabela po 3 kolejkach:IV 17_18 wyniki 03

więcej

Wyniki i tabele rozgrywek II, III i IV ligi mężczyzn

Wyniki i tabele rozgrywek II, III i IV ligi mężczyzn

🕔12:18, 9.Paź 2017

Wyniki rozgrywek II ligi mężczyzn:Wyniki II LM po 3 kolejce Aktualne składy drużyn II ligi:Skład II ligi 2017-2018 po korekcie 4.10.2017r. Wyniki rozgrywek III ligi mężczyzn:III 17_18 Wyniki 003 Wyniki rozgrywek IV ligi mężczyzn:IV 17_18 wyniki 02

więcej

Aleksandra Michalak i Marta Krajewska /obie MRKS Gdańsk/ oraz Sławomir Dosz /LKS Pogoń Lębork/ i Marco Golla /KS AZS AWFiS Gdańsk/ zakwalifikowali się do Turnieju Głównego I GPP

Aleksandra Michalak i Marta Krajewska /obie MRKS Gdańsk/ oraz Sławomir Dosz /LKS Pogoń Lębork/ i Marco Golla /KS AZS AWFiS Gdańsk/ zakwalifikowali się do Turnieju Głównego I GPP

🕔12:05, 9.Paź 2017

W rozegranym w niedzielę 8 października 2017 r. I WTK, który był kwalifikacja do I GPP Seniorek i Seniorów najlepsze wśród seniorek były Aleksandra Michalak i Marta Krajewska /obie MRKS Gdańsk a wśród Seniorów Sławomir Dosz /LKS Pogoń Lębork/ i

więcej

Rozgrywki IV ligi mężczyzn rozpoczęte.

Rozgrywki IV ligi mężczyzn rozpoczęte.

🕔14:20, 7.Paź 2017

IV liga tenisa stołowego mężczyzn rozpoczęła rozgrywki w dwóch grupach.

więcej

III POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W KWIDZYNIE – 21 PAŹDZIERNIKA – MŁODZICY; 22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) – ŻACY I SKRZACI

III POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W KWIDZYNIE – 21 PAŹDZIERNIKA – MŁODZICY; 22 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) – ŻACY I SKRZACI

🕔11:47, 5.Paź 2017

W sobotę i niedzielę (21 i 22 października) w Hali Sportowej KCSiR w Kwidzynie ul. Mickiewicza 56 b w ramach III Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego rozegrane zostaną II WTK Młodziczek i Młodzików (sobota 21.10) i I WTK Żaków i Skrzatów

więcej

UKS Lis Sierakowice liderem rozgrywek III ligi mężczyzn po drugiej kolejce

UKS Lis Sierakowice liderem rozgrywek III ligi mężczyzn po drugiej kolejce

🕔11:29, 5.Paź 2017

Wyniki i tabela po 2 kolejce:  III 17_18 Wyniki 002

więcej

III Turniej Tenisa Stołowego “OMIDA OPEN” w planowanym terminie 14 października 2017 r. (a nie jak przewidywana zmiana 7.10)

III Turniej Tenisa Stołowego “OMIDA OPEN” w planowanym terminie 14 października 2017 r. (a nie jak przewidywana zmiana 7.10)

🕔16:56, 3.Paź 2017

Trzeci turniej “OMIDA OPEN 2017/2018 odbędzie się we wcześniej planowanym terminie 14 października 2017 r. Zapisy do 15.40. Początek gier 16.00. Zapraszamy.

więcej

Warsztaty szkoleniowe z trenerem XIAODONGI’EM – Gdańsk, 11 -13 października 2017 r.

Warsztaty szkoleniowe z trenerem XIAODONGI’EM – Gdańsk, 11 -13 października 2017 r.

🕔16:44, 3.Paź 2017

Polski Związek Tenisa Stołowego zaprasza trenerów i instruktorów na warsztaty szkoleniowe, które poprowadzi znakomity trener LI Xiaodong. Szkolenia odbędzie się w Ośrodku Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku przy ul. Meissnera 3 w dniach 11-13 .10. br Koszt uczestnictwa

więcej

XIV Otwarte Mistrzostwa Regionu Północnego w tenisie stołowym – CHOJNICE 2017 – 21.10.2017  godz. 9.00 SP nr 8 w Chojnicach

XIV Otwarte Mistrzostwa Regionu Północnego w tenisie stołowym – CHOJNICE 2017 – 21.10.2017 godz. 9.00 SP nr 8 w Chojnicach

🕔21:36, 1.Paź 2017

Uczniowski Klub Sportowy “Ósemka” Chojnice zaprasza do udziału w tym turnieju. Szczegóły w Komunikacie Organizacyjnym.

więcej

I WTK Seniorek i Seniorów – 8 października 2017 r. godz. 10.00, Hala MRKS Gdańsk

I WTK Seniorek i Seniorów – 8 października 2017 r. godz. 10.00, Hala MRKS Gdańsk

🕔21:28, 1.Paź 2017

Zapraszamy do startu w I WTK Seniorek i Seniorów. 

więcej

Najbliższe wydarzenia