Powrót

Aktualności


Turniej tenisa stołowego o nagrody Starosty Tczewskiego – 1 czerwca 2019 r. godz. 9.30 Subkowy

Turniej tenisa stołowego o nagrody Starosty Tczewskiego – 1 czerwca 2019 r. godz. 9.30 Subkowy

🕔14:16, 17.Maj 2019

Zapraszamy do udziału w zawodach.

Komunikat organizacyjny:turniej DZień DZieckaPDF

więcej

Aleksandra Michalak /MRKS/ i Jakub Witkowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego juniorów

Aleksandra Michalak /MRKS/ i Jakub Witkowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego juniorów

🕔14:09, 17.Maj 2019

(więcej…)

więcej

Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ i Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ najlepsi wśród żaków a Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ i Martyna Stosio /GKTS/ najlepsi wśród skrzatów

Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ i Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ najlepsi wśród żaków a Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ i Martyna Stosio /GKTS/ najlepsi wśród skrzatów

🕔09:52, 15.Maj 2019

W ostatnią sobotę w hali MRKS Gdańsk o dodatkowe dwa miejsca uprawniające do startu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków walczyli najmłodsi pomorscy pingpongiści.

Wśród żaczek awans do IMP wywalczyły Anna Draws  /UKS Lis Sierakowice/ i Amelia Stefaniak /MTS Kwidzyn/. Awans wśród żaków wywalczyli Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ i Bartosz Mech /UKS Orlik Gdynia/. Gratulujemy.

W rozegranym turnieju skrzatek zwyciężyła Martyna Stosio /GKTS/a w turnieju skrzatów Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/. Gartulujemy.

Poniżej migawki z dekoracji najlepszych zawodników III WTK. (więcej…)

więcej

Zwycięzcy 3. edycji turniejów “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – Tomasz Siudek /”- 45/; Zbigniew Kuziemkowski /”+45″/; Zbigniew Pietrzniak /”+ 60″/ i Krzysztof Konkel /Open/

Zwycięzcy 3. edycji turniejów “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – Tomasz Siudek /”- 45/; Zbigniew Kuziemkowski /”+45″/; Zbigniew Pietrzniak /”+ 60″/ i Krzysztof Konkel /Open/

🕔10:49, 13.Maj 2019

XVI turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów, który rozegrano 11 maja br. w hali MRKS Gdańsk przyniósł ostateczne rozstrzygnięcia w poszczególnych klasyfikacjach. Spośród 16. turniejów odrzucono dwa najgorsze rezultaty. Końcowa klasyfikacja w poszczególnych kategoriach wiekowych   została zamieszczona poniżej.

Najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach wiekowych`;

Kategoria “- 45”: 1. Siudek Tomasz /1519 pkt./; 2. Konkel Krzysztof /1512  pkt/; 3. Lange Mateusz / 1411 pkt/;

Kategoria “+ 45”: Kuziemkowski Zbigniew /1612 pkt/; 2. Andrzejczak Marek /1567 pkt./; 3. Miklaszewski Witold /1481 pkt./

Kategoria “+ 60”: Pietrzniak Zbigniew /1675 pkt/; 2. Kwidziński Bogdan /1625 pkt./; 3. Karczmarczyk Mirosław / 1527 pkt/.

Kategoria “OPEN”: 1.Konkel Krzysztof /1523 pkt./; 2. Miklaszewski Witold /1479 pkt/; 3. Siudek Tomasz / 1465 pkt/.

Gratulujemy !!!! (więcej…)

więcej

GRAJ z PANDĄ – turniej tenisa stołowego w Sierakowicach – 18 maja 2019 r.

GRAJ z PANDĄ – turniej tenisa stołowego w Sierakowicach – 18 maja 2019 r.

🕔09:37, 13.Maj 2019

  komunikat organizacyjny:

2019_02_gram_z_panda_komunikat (więcej…)

więcej

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Amatorów i Weteranów 18 maja 2019 r. (sobota) – Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 – zapisy do godz. 15.40 – początek gier 16.15

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Amatorów i Weteranów 18 maja 2019 r. (sobota) – Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 – zapisy do godz. 15.40 – początek gier 16.15

🕔23:02, 12.Maj 2019

Zapraszamy amatorów i weteranów do startu w Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego.

więcej

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych – Subkowy – 18 maja 2019 r. godz. 9.45

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych – Subkowy – 18 maja 2019 r. godz. 9.45

🕔22:56, 12.Maj 2019

W najbliższą sobotę 18 maja br. w hali sportowej Zespołu Szkól w Subkowach rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Juniorów/ek młodszych w tenisie stołowym. Losowanie  godz. 9.45, początek gier godz. 10. Zapraszamy!!!

Komunikat organizacyjny:2019-05-11_KOMUNIKAT_IMW_KADETÓW_SUBKOWY

 

więcej

IX Turniej w cyklu Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym – 19 maja 2019 r. – Babie Doły – sala sportowa SP nr 28

IX Turniej w cyklu Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym – 19 maja 2019 r. – Babie Doły – sala sportowa SP nr 28

🕔12:38, 6.Maj 2019

 

więcej

XIII Memoriał Andrzeja Grubby – eliminacje wojewódzkie – Gdynia Babie Doły SP nr 28 – 15 maja 2019 r.

XIII Memoriał Andrzeja Grubby – eliminacje wojewódzkie – Gdynia Babie Doły SP nr 28 – 15 maja 2019 r.

🕔09:27, 5.Maj 2019

(więcej…)

więcej

XVI Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 11 maja 2019 r. godz. 15.40 – Hala MRKS Gdańsk

XVI Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 11 maja 2019 r. godz. 15.40 – Hala MRKS Gdańsk

🕔15:32, 4.Maj 2019

Trzecia edycja turniejów “OMIDA OPEN” dobiega końca. XVI – ostatni turniej “OMIDA OPEN” – rozegrany zostanie 11 maja br. i przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Klasyfikacje po XV turniejach:

Kategoria “_45”:2019-04_27_KLASYF_PO_15_OMIDA_OPEN_-45

Kategoria “+45”:2019-04_27_KLASYF_PO_15_OMIDA_OPEN_+45

Kategoria “+60”:2019-04_27_KLASYF_PO_15_OMIDA_OPEN_+60

Kategoria “OPEN”:2019-04_27_KLASYF_PO_15_OMIDA_OPEN_OPEN+

(więcej…)

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń