AKTUALNA TABELA

Ranga Drużyny Rozegrano Wygrane Przegrane Zremisowane Punkty Dla Przeciw Obecna forma
1 MRKS I Gdańsk 5 5 0 0 10 41 9 WWWWW
2 UKS Lis Sierakowice 4 4 0 0 8 30 10 WWWW?
3 GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 5 4 1 0 8 30 20 PWWWW
4 ATS Małe Trójmiasto 5 3 1 1 7 31 19 WRWWP
5 KS Pogoń Mogilno 4 3 1 0 6 27 13 WPWW?
6 J Bruś Catering LUKS Chełmno 5 3 2 0 6 27 23 PWWPW
7 UKS TOP Solec Kujawski 5 3 2 0 6 27 23 WWPPW
8 KS AZS AWFiS III Gdańsk 3 2 0 1 5 18 12 WRW??
9 UKS Pelplin 6 2 4 0 4 26 34 PPPWP
10 UKS Szaniec Świecie nad Osą 5 1 3 1 3 21 29 PRPPW
11 KS AZS AWFiS IV Gdańsk 5 1 4 0 2 22 28 PPPWP
12 UKS Olimpia Gniew 5 1 4 0 2 14 36 PPPWP
13 GTS Luks Fortus I Straszyn 6 0 5 1 1 16 44 RPPPP
14 LUKS Kusy Laskowice 5 0 5 0 0 10 40 PPPPP

NAJBLIŻSZE MECZE

TERMINARZ SPOTKAŃ

2018-09-15 - Kolejka 1
15-09-2018
15-09-2018
15-09-2018
15-09-2018
2018-09-22 - Kolejka 2
22-09-2018
22-09-2018
22-09-2018
22-09-2018
22-09-2018
22-09-2018
2018-09-15 - Kolejka 1
23-09-2018
2018-09-22 - Kolejka 2
28-09-2018
2018-09-15 - Kolejka 1
29-09-2018
29-09-2018
2018-10-06 - Kolejka 3
11-10-2018
11-10-2018 17:00
2018-10-20 - Kolejka 4
18-10-2018
20-10-2018
20-10-2018
20-10-2018
23-10-2018
2018-10-06 - Kolejka 3
27-10-2018
2018-10-27 - Kolejka 5
27-10-2018
27-10-2018
27-10-2018
27-10-2018
27-10-2018
27-10-2018
2018-11-03 - Kolejka 6
30-10-2018 18:30
03-11-2018
03-11-2018
03-11-2018
03-11-2018
03-11-2018
2018-10-20 - Kolejka 4
03-11-2018 14:30
10-11-2018
Kolejka 7 - 2018-11-17
17-11-2018
17-11-2018
17-11-2018
17-11-2018
17-11-2018
17-11-2018
17-11-2018
2018-10-27 - Kolejka 5
20-11-2018
2018-11-03 - Kolejka 6
24-11-2018
2018-10-06 - Kolejka 3
25-11-2018
Kolejka 8 - 2018-12-01
01-12-2018
01-12-2018
01-12-2018
01-12-2018
01-12-2018
01-12-2018
01-12-2018
2018-10-06 - Kolejka 3
15-12-2018
Kolejka 9 - 2018-12-15
15-12-2018
15-12-2018
15-12-2018
15-12-2018
15-12-2018
15-12-2018
15-12-2018
Kolejka 10 - 2018-12-22
22-12-2018
22-12-2018
22-12-2018
22-12-2018
22-12-2018
22-12-2018
22-12-2018
2018-10-06 - Kolejka 3
23-12-2018 11:00
29-12-2018

 

 

Nadchodzące mecze:

brak wydarzeń

Ranking

Ranga Drużyny Rozegrano Punkty Dla Przeciw
1 MRKS I Gdańsk 5 10 41 9
2 UKS Lis Sierakowice 4 8 30 10
3 GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 5 8 30 20
4 ATS Małe Trójmiasto 5 7 31 19
5 KS Pogoń Mogilno 4 6 27 13
6 J Bruś Catering LUKS Chełmno 5 6 27 23