Powrót

Żacy


Rafał Formela/MRKS Gdańsk/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wśród żaków iraz Julia Walkusz //UKS Orlik Gdynia/ i Liliana Wollschlager /GKTS Gdańsk/ wśród żaczek wywalczyli awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków

Rafał Formela/MRKS Gdańsk/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wśród żaków iraz Julia Walkusz //UKS Orlik Gdynia/ i Liliana Wollschlager /GKTS Gdańsk/ wśród żaczek wywalczyli awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków

🕔14:28, 25.Maj 2017

W rozegranych turniejach kwalifikacyjnych do IMP Żaków i Żaczek wśród żaków zwyciężył Rafał  Formela i Julia Walkusz. Gratulujemy (więcej…)

więcej

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

🕔17:29, 23.Maj 2017

Zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów . Szczegóły w komunikacie organizacyjnym. (więcej…)

więcej

Konsultacja szkoleniowa kadry młodzików i żaków województwa pomorskiego 25 kwietnia (wtorek) 2017 r. godz. 16. ,hala MRKS Gdańsk

Konsultacja szkoleniowa kadry młodzików i żaków województwa pomorskiego 25 kwietnia (wtorek) 2017 r. godz. 16. ,hala MRKS Gdańsk

🕔14:02, 18.Kwi 2017

4o najlepszych młodzików, młodziczek, żaków i żaczek weżmie udział w konsultacji szkoleniowej, której głownym celem jest poprawa skuteczności samodzielnego prowadzenia gier turniejowych. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym. (więcej…)

więcej

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

🕔22:06, 17.Kwi 2017

Listy klasyfikacyjne żaczek i żaków:2017-04-16_KLASYFIKACJA_ZACZ EK_ŻAKÓW_PO_III_WTK_II_GP

Listy klasyfikacyjne młodziczek i młodzików:2017-04-16_KLASYFIKACJA_M?ODZICZE K_MŁODZIKÓW_PO_III_WTK_III_GP

Listy klasyfikacyjne juniorek młodszych i juniorów młodszych:2017-04-16_KLASYFIKACJA_KADETE K_KADETÓW_PO_III_WTK_III_GP

Listy klasyfikacyjne Juniorek i juniorów::2017-04-16_KLASYFIKACJA_JUNIREK _JUNIORÓW_PO_III_WTK_III_GP

więcej

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

🕔22:54, 7.Kwi 2017

W rozegranym III WTK Żaków i Skrzatów awans do III GPP Żaków wśród żaczek wywalczyły Anna Draws (UKS Orlik Gdynia) i Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) a wśród żaków Piotr Biernacki (PMDK MIastko) i Rafał Formela (MRKS Gdańsk). Ozdoba turnieju był piękny pojedynek Samuela Michny (jeszcze skrzata) z klubu UKS LIS Sierakowice z Rafałem Formela.

Wyniki końcowe żaków i żaczek:2017-04-02_WYNIKI_III_WTK_Żacy_Żaczki

Wyniki i klasyfikacje skrzatów i skrzatów:2017-04-02_WYNIKI_III_WTK_SKRZATKI_SKRZACI

więcej

Listy klasyfikacyjne żaczek, żaków, skszatek i skrzatów – po korekcie wyników

Listy klasyfikacyjne żaczek, żaków, skszatek i skrzatów – po korekcie wyników

🕔16:58, 9.Sty 2017

Poniżej publikujemy aktualne listy klasyfikacyjne zawierające pełną informację o wynikach. (więcej…)

więcej

Piotr Biernacki (PMDK Miastko) i LilianaWollschlaeger (GKTS) wśród żaków oraz Samuel Michna i Anna Draws (obydwoje z UKS Lis Sierakowice) wśród skrzatów – najlepsi w II WTK

Piotr Biernacki (PMDK Miastko) i LilianaWollschlaeger (GKTS) wśród żaków oraz Samuel Michna i Anna Draws (obydwoje z UKS Lis Sierakowice) wśród skrzatów – najlepsi w II WTK

🕔17:05, 19.Gru 2016

W rozegranym w niedzielę II WTK Żaków i Skrzatów wśród żaczek najlepsza była Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) przed Paulina Godlewska (MTS Kwidzyn). W kategorii żaków zwyciężył Piotr Biernacki (PMDK Miastko) przed Janem Sękowskim (GKTS Gdańsk). Zawodnicy ci uzyskali awans do turnieju głównego Grand Prix Polski Żaków. Gratulujemy. (więcej…)

więcej

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Skrzatów – Niedziela 18 grudnia br. godz. 10.00 ; Hala MRKS Gdańsk

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Skrzatów – Niedziela 18 grudnia br. godz. 10.00 ; Hala MRKS Gdańsk

🕔19:38, 11.Gru 2016

Zapraszamy na III WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów, który odbędzie sie 18 grudnia 2016 r. w hali MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1. Losowanie 10.00, początek gier 10.30

Komunikat organizacyjny:2016-12-11_o_kom_wtk_-ii_zakow_skrzatow

więcej

Dominika Guz /MTS Kwidzyn/ i Jan Sękowski/GKTS Gdańsk/ liderami klasyfikacji żaków województwa pomorskiego po I WTK i I GPP

Dominika Guz /MTS Kwidzyn/ i Jan Sękowski/GKTS Gdańsk/ liderami klasyfikacji żaków województwa pomorskiego po I WTK i I GPP

🕔12:37, 23.Lis 2016

Lista klasyfikacyjna Żaczek:2016-11-22_klasyfikacja_zaczek_po_i_wtk_gp

Lista Klasyfikacyjna Żaków:2016-11-22_klasyfikacj-a_zakow_po_i_wtk_gp

więcej

Finał wojewódzki “Uczniowskiego Turnieju Drużynowego”- UKS Remus Miechucino (żaczki), GKTS Gdańsk (żacy i młodziczki) i UKS Kosynier Sobowidz -(młodzicy)  awansowali do finału ogólnopolskiego

Finał wojewódzki “Uczniowskiego Turnieju Drużynowego”- UKS Remus Miechucino (żaczki), GKTS Gdańsk (żacy i młodziczki) i UKS Kosynier Sobowidz -(młodzicy) awansowali do finału ogólnopolskiego

🕔22:37, 20.Lis 2016

W Zespole Kształcenia i Wychowania Rudno odbył się finał wojewódzki Uczniowskiego Turnieju Drużynowego.

W konkurencji żaczek zwyciężyła drużyna UKS Remus Miechucino. Wśród żaków najlepszą drużyna był GKTS Gdańsk.

W kategorii młodziczek turniej wygrała drużyna GKTS Gdańsk a wśród młodzików UKS Kosynier Sobowidz. Gratulujemy.

Wyniki końcowe:turniej-uczniowski_pop

dsc_0356

dsc_0212

dsc_0373

dsc_0430

dsc_0370

dsc_0376

więcej