Powrót

Żacy


Rafał Formela/MRKS Gdańsk/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wśród żaków iraz Julia Walkusz //UKS Orlik Gdynia/ i Liliana Wollschlager /GKTS Gdańsk/ wśród żaczek wywalczyli awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków

Rafał Formela/MRKS Gdańsk/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wśród żaków iraz Julia Walkusz //UKS Orlik Gdynia/ i Liliana Wollschlager /GKTS Gdańsk/ wśród żaczek wywalczyli awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków

🕔14:28, 25.maj 2017

W rozegranych turniejach kwalifikacyjnych do IMP Żaków i Żaczek wśród żaków zwyciężył Rafał  Formela i Julia Walkusz. Gratulujemy

więcej

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

🕔17:29, 23.maj 2017

Zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów . Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.

więcej

Konsultacja szkoleniowa kadry młodzików i żaków województwa pomorskiego 25 kwietnia (wtorek) 2017 r. godz. 16. ,hala MRKS Gdańsk

Konsultacja szkoleniowa kadry młodzików i żaków województwa pomorskiego 25 kwietnia (wtorek) 2017 r. godz. 16. ,hala MRKS Gdańsk

🕔14:02, 18.kwi 2017

4o najlepszych młodzików, młodziczek, żaków i żaczek weżmie udział w konsultacji szkoleniowej, której głownym celem jest poprawa skuteczności samodzielnego prowadzenia gier turniejowych. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.

więcej

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

🕔22:06, 17.kwi 2017

Listy klasyfikacyjne żaczek i żaków:2017-04-16_KLASYFIKACJA_ZACZ EK_ŻAKÓW_PO_III_WTK_II_GP Listy klasyfikacyjne młodziczek i młodzików:2017-04-16_KLASYFIKACJA_M?ODZICZE K_MŁODZIKÓW_PO_III_WTK_III_GP Listy klasyfikacyjne juniorek młodszych i juniorów młodszych:2017-04-16_KLASYFIKACJA_KADETE K_KADETÓW_PO_III_WTK_III_GP Listy klasyfikacyjne Juniorek i juniorów::2017-04-16_KLASYFIKACJA_JUNIREK _JUNIORÓW_PO_III_WTK_III_GP

więcej

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

🕔22:54, 7.kwi 2017

W rozegranym III WTK Żaków i Skrzatów awans do III GPP Żaków wśród żaczek wywalczyły Anna Draws (UKS Orlik Gdynia) i Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) a wśród żaków Piotr Biernacki (PMDK MIastko) i Rafał Formela (MRKS Gdańsk). Ozdoba turnieju był

więcej

Listy klasyfikacyjne żaczek, żaków, skszatek i skrzatów – po korekcie wyników

Listy klasyfikacyjne żaczek, żaków, skszatek i skrzatów – po korekcie wyników

🕔16:58, 9.sty 2017

Poniżej publikujemy aktualne listy klasyfikacyjne zawierające pełną informację o wynikach.

więcej

Piotr Biernacki (PMDK Miastko) i LilianaWollschlaeger (GKTS) wśród żaków oraz Samuel Michna i Anna Draws (obydwoje z UKS Lis Sierakowice) wśród skrzatów – najlepsi w II WTK

Piotr Biernacki (PMDK Miastko) i LilianaWollschlaeger (GKTS) wśród żaków oraz Samuel Michna i Anna Draws (obydwoje z UKS Lis Sierakowice) wśród skrzatów – najlepsi w II WTK

🕔17:05, 19.gru 2016

W rozegranym w niedzielę II WTK Żaków i Skrzatów wśród żaczek najlepsza była Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) przed Paulina Godlewska (MTS Kwidzyn). W kategorii żaków zwyciężył Piotr Biernacki (PMDK Miastko) przed Janem Sękowskim (GKTS Gdańsk). Zawodnicy ci uzyskali awans do

więcej

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Skrzatów – Niedziela 18 grudnia br. godz. 10.00 ; Hala MRKS Gdańsk

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Skrzatów – Niedziela 18 grudnia br. godz. 10.00 ; Hala MRKS Gdańsk

🕔19:38, 11.gru 2016

Zapraszamy na III WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów, który odbędzie sie 18 grudnia 2016 r. w hali MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1. Losowanie 10.00, początek gier 10.30 Komunikat organizacyjny:2016-12-11_o_kom_wtk_-ii_zakow_skrzatow

więcej

Dominika Guz /MTS Kwidzyn/ i Jan Sękowski/GKTS Gdańsk/ liderami klasyfikacji żaków województwa pomorskiego po I WTK i I GPP

Dominika Guz /MTS Kwidzyn/ i Jan Sękowski/GKTS Gdańsk/ liderami klasyfikacji żaków województwa pomorskiego po I WTK i I GPP

🕔12:37, 23.lis 2016

Lista klasyfikacyjna Żaczek:2016-11-22_klasyfikacja_zaczek_po_i_wtk_gp Lista Klasyfikacyjna Żaków:2016-11-22_klasyfikacj-a_zakow_po_i_wtk_gp

więcej

Finał wojewódzki “Uczniowskiego Turnieju Drużynowego”- UKS Remus Miechucino (żaczki), GKTS Gdańsk (żacy i młodziczki) i UKS Kosynier Sobowidz -(młodzicy)  awansowali do finału ogólnopolskiego

Finał wojewódzki “Uczniowskiego Turnieju Drużynowego”- UKS Remus Miechucino (żaczki), GKTS Gdańsk (żacy i młodziczki) i UKS Kosynier Sobowidz -(młodzicy) awansowali do finału ogólnopolskiego

🕔22:37, 20.lis 2016

W Zespole Kształcenia i Wychowania Rudno odbył się finał wojewódzki Uczniowskiego Turnieju Drużynowego. W konkurencji żaczek zwyciężyła drużyna UKS Remus Miechucino. Wśród żaków najlepszą drużyna był GKTS Gdańsk. W kategorii młodziczek turniej wygrała drużyna GKTS Gdańsk a wśród młodzików UKS

więcej