Powrót

Żacy


Anna Draws  i Samuel Michna /obydwoje Uks Lis Sierakowice/ – Mistrzami Skrzatów Województwa Pomorskiego

Anna Draws i Samuel Michna /obydwoje Uks Lis Sierakowice/ – Mistrzami Skrzatów Województwa Pomorskiego

🕔13:47, 15.cze 2017

W rozegranych w Gniewie Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Skrzatów w grze pojedynczej tryumfowali zawodnicy UKS Lis Sierakowice Anna Draws i Samuel Michna. W grach podwójnych tytuły mistrzowskie wywalczyły pary: Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ z Weroniką Czajkowska  /MTS Kwidzyn/ i Samuel

więcej

Julia Walkusz /UKS Orlik Gdynia/ i Rafał Formela /MRKS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego żaków

Julia Walkusz /UKS Orlik Gdynia/ i Rafał Formela /MRKS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego żaków

🕔17:28, 13.cze 2017

W zakończonych Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Żaczek i Żaków, które odbyły się hHali Widowsiskowo-Sportowej w Gniewie w grze pojedynczej zwyciężyli Julia Walkusz i Rafał Formela a w grze podwójnej Dominika Guz i Paulina Godlewska /obie MTS Kwidzyn/ i Piotr Biernacki

więcej

Rafał Formela/MRKS Gdańsk/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wśród żaków iraz Julia Walkusz //UKS Orlik Gdynia/ i Liliana Wollschlager /GKTS Gdańsk/ wśród żaczek wywalczyli awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków

Rafał Formela/MRKS Gdańsk/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wśród żaków iraz Julia Walkusz //UKS Orlik Gdynia/ i Liliana Wollschlager /GKTS Gdańsk/ wśród żaczek wywalczyli awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków

🕔14:28, 25.maj 2017

W rozegranych turniejach kwalifikacyjnych do IMP Żaków i Żaczek wśród żaków zwyciężył Rafał  Formela i Julia Walkusz. Gratulujemy

więcej

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

🕔17:29, 23.maj 2017

Zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów . Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.

więcej

Konsultacja szkoleniowa kadry młodzików i żaków województwa pomorskiego 25 kwietnia (wtorek) 2017 r. godz. 16. ,hala MRKS Gdańsk

Konsultacja szkoleniowa kadry młodzików i żaków województwa pomorskiego 25 kwietnia (wtorek) 2017 r. godz. 16. ,hala MRKS Gdańsk

🕔14:02, 18.kwi 2017

4o najlepszych młodzików, młodziczek, żaków i żaczek weżmie udział w konsultacji szkoleniowej, której głownym celem jest poprawa skuteczności samodzielnego prowadzenia gier turniejowych. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.

więcej

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

🕔22:06, 17.kwi 2017

Listy klasyfikacyjne żaczek i żaków:2017-04-16_KLASYFIKACJA_ZACZ EK_ŻAKÓW_PO_III_WTK_II_GP Listy klasyfikacyjne młodziczek i młodzików:2017-04-16_KLASYFIKACJA_M?ODZICZE K_MŁODZIKÓW_PO_III_WTK_III_GP Listy klasyfikacyjne juniorek młodszych i juniorów młodszych:2017-04-16_KLASYFIKACJA_KADETE K_KADETÓW_PO_III_WTK_III_GP Listy klasyfikacyjne Juniorek i juniorów::2017-04-16_KLASYFIKACJA_JUNIREK _JUNIORÓW_PO_III_WTK_III_GP

więcej

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

🕔22:54, 7.kwi 2017

W rozegranym III WTK Żaków i Skrzatów awans do III GPP Żaków wśród żaczek wywalczyły Anna Draws (UKS Orlik Gdynia) i Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) a wśród żaków Piotr Biernacki (PMDK MIastko) i Rafał Formela (MRKS Gdańsk). Ozdoba turnieju był

więcej

Listy klasyfikacyjne żaczek, żaków, skszatek i skrzatów – po korekcie wyników

Listy klasyfikacyjne żaczek, żaków, skszatek i skrzatów – po korekcie wyników

🕔16:58, 9.sty 2017

Poniżej publikujemy aktualne listy klasyfikacyjne zawierające pełną informację o wynikach.

więcej

Piotr Biernacki (PMDK Miastko) i LilianaWollschlaeger (GKTS) wśród żaków oraz Samuel Michna i Anna Draws (obydwoje z UKS Lis Sierakowice) wśród skrzatów – najlepsi w II WTK

Piotr Biernacki (PMDK Miastko) i LilianaWollschlaeger (GKTS) wśród żaków oraz Samuel Michna i Anna Draws (obydwoje z UKS Lis Sierakowice) wśród skrzatów – najlepsi w II WTK

🕔17:05, 19.gru 2016

W rozegranym w niedzielę II WTK Żaków i Skrzatów wśród żaczek najlepsza była Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) przed Paulina Godlewska (MTS Kwidzyn). W kategorii żaków zwyciężył Piotr Biernacki (PMDK Miastko) przed Janem Sękowskim (GKTS Gdańsk). Zawodnicy ci uzyskali awans do

więcej

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Skrzatów – Niedziela 18 grudnia br. godz. 10.00 ; Hala MRKS Gdańsk

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaków i Skrzatów – Niedziela 18 grudnia br. godz. 10.00 ; Hala MRKS Gdańsk

🕔19:38, 11.gru 2016

Zapraszamy na III WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów, który odbędzie sie 18 grudnia 2016 r. w hali MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1. Losowanie 10.00, początek gier 10.30 Komunikat organizacyjny:2016-12-11_o_kom_wtk_-ii_zakow_skrzatow

więcej