Powrót

Skrzaty


Wyniki Mistrzostw Żaków i Skrzatów województwa pomorskiego

Wyniki Mistrzostw Żaków i Skrzatów województwa pomorskiego

🕔12:41, 22.Cze 2016

W sali Szkoły Podstawowej nr 28 w Gdyni Babie Doły odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów. Wśród żaczek tytuł mistrzowski wywalczyła  Ewa Krakowiam/ GKTS Gdańsk/a  wśród żaków Mistrzostwo województwa wywalczył Dawid Michna /UKS Lis Sierakowice. W kategorii skrzatek najlepsza była Matra Zimnicka /MRKS Gdańsk/ a wśród skrzatów Samuel Michna /UKS Lis Sierakowice/. (więcej…)

więcej

IV Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatów

IV Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzatów

🕔08:43, 23.Maj 2016

W niedzielę 22 maja br. odbył się w hali MRKS Gdańsk się kolejny turniej, w którym rywalizowali zawodnicy najmłodszej kategorii wiekowej Skrzatki i Skrzaci. Wśród Skrzatek najlepsza była Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/, drugie miejsce zajęła Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/, trzecie miejsce wywalczyła Małgorzata Nurzyńska /GKTS Gdańsk/, czwarte miejsce zajęła Anna Draws /GKS Żukowo/. wśród Skrzatów  czwarty raz zwyciężył Samuel Michna /UKS Lis Sierakowice/ przed Rafałem Formelą /MRKS Gdańsk/, trzecie miejsce wspólnie zajęli Piotr Sękowski /GKTS Gdańsk/ i Miłosz Tarakan/Ks Beniaminek 03 Starogard Gdański/. (więcej…)

więcej

Zuzanna Czaja i Jakub Głuszkiewicz w żakach oraz Agata Felskowska i Samuel Michna w skrzatach – zwyciężyli w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym

Zuzanna Czaja i Jakub Głuszkiewicz w żakach oraz Agata Felskowska i Samuel Michna w skrzatach – zwyciężyli w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym

🕔10:25, 4.Kwi 2016

Na starcie rozegranych 3 kwietnia 2016 roku turniejach w najmłodszych kategoriach wiekowych Skrzatów i Żaków stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników z klubów województwa pomorskiego. (więcej…)

więcej

Wyniki II WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów

Wyniki II WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów

🕔14:57, 23.Gru 2015

W zakończonym II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Żaczek zwyciężyła Zuzanna Czaja /MRKS Gdańsk/ przed Magdaleną Mallek /ATS Małe Trójmiasto Rumia/. Trzecie miejsce zajęła Nadia Ziółek /UKS Skoczek Sopot/. Wśród żaków zwyciężył Jakub Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ przed Piotrem Biernackim /PMDK Miastko/. Trzecie miejsce wywalczył Fabian Peikowski /KS Beniaminek 03 Starogard Gdański/. Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca zakwalifikowali się do turnieju głównego II Grand Prix Polski Żaków.

W turnieju skrzatek zwyciężyła Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/, drugie miejsce zajęła Małgorzata Nurzyńska /GKTS Gdańsk/ a trzcia była Anna Draws /GKS Żukowo/. Wśród skrzatów najlepszym okazał się Samuel Michna /UKS LIS Sierakowice/, który wyprzedził Szymona Białka /UKS Orlik Gdynia/ i Marcina Bruckiego /UKS Orlik Gdynia/. (więcej…)

więcej

Podsumowanie sezonu 2014/2015 w kategorii skrzatki i skrzaci

Podsumowanie sezonu 2014/2015 w kategorii skrzatki i skrzaci

🕔11:22, 26.Lip 2015

W najmłodszej kategorii wiekowej dziewcząt (skrzatek) zwyciężyły zawodniczki MTS Kwidzyn Dominika Guz i Paulina Godlewska a trzecie miejsc zajęła Weronika Biernacka (PMDK Miastko). Wśród skrzatów klasyfikację wygrał Piotr Biernacki (PMDK Miastko) przed Janem Sękowskim (GKTS Gdańsk) i Robertem Szornakiem (ATS Małe Trójmiasto Rumia). (więcej…)

więcej