Powrót

Skrzaty


Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ i Dominik Majkowski /UKS Juvenia Półczno/ najlepsi wśród żaków a Martyna Stosio/GKTS Gdańsk/ i Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ pierwsi w turniejach skrzatów w II WTK

Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ i Dominik Majkowski /UKS Juvenia Półczno/ najlepsi wśród żaków a Martyna Stosio/GKTS Gdańsk/ i Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ pierwsi w turniejach skrzatów w II WTK

🕔14:07, 14.Gru 2018

W rozegranych w ubiegłą niedzielę II WTK Żaków i Skrzatów  w kategorii żak najlepsi byli Dominik Majkowski ?UKS Juvenia Półczno/ przed Kajetanem Rembalskim /UKS Skoczek Sopot/. Turniej Zaczek wygrała Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ przed Weroniką Czajkowska / MTS Kwidzyn/.

więcej

Agata Felskowska i Rafał Formela oraz Julia Czaja i Samuel Michna – wywalczyli tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Pomorskiego Żączek i Żąków oraz Skrzatek i Skrzatów

Agata Felskowska i Rafał Formela oraz Julia Czaja i Samuel Michna – wywalczyli tytuły Indywidualnych Mistrzów Województwa Pomorskiego Żączek i Żąków oraz Skrzatek i Skrzatów

🕔22:48, 3.Maj 2018

W rozegranych w Gdyni Indywidualnych Mistrzostwach Żaków i Skrzatów w grze pojedynczej dziewcząt mistrzostwo wywalczyła Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/ przed Martą Zimnicką /MRKS Gdańsk/; w gzre podwójnej chłopców Rafał Formela przed Samuelem Michna / UKS Las Sierakowice/. wśród skrzatek

więcej

Karolina Białk/KS Wicher Wierzchucino/ i Leon Kaczorowski ?MTS Kwidzn/ – najlepsi wśród Skrzatek i Skrzatów a Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/ i Szymon Białk /UKS Orlik Gdynia/ – najlepsi wśród Zaczek i Żaków w III WTK

Karolina Białk/KS Wicher Wierzchucino/ i Leon Kaczorowski ?MTS Kwidzn/ – najlepsi wśród Skrzatek i Skrzatów a Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/ i Szymon Białk /UKS Orlik Gdynia/ – najlepsi wśród Zaczek i Żaków w III WTK

🕔22:33, 25.Lut 2018

W niedziele 25 lutego br. w hali MRKS Gdańsk rozegrano III WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów. Żaczki i Żacy walczyli o awans do III GPP Żaków. Awans wywalczyli Agata Felskowska /UKS Remus Miechucini/ i Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/

więcej

Samuel Michna /UKS Lis Sierakowice/ wygrał turnieje żaków i skrzatów podczas III Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

Samuel Michna /UKS Lis Sierakowice/ wygrał turnieje żaków i skrzatów podczas III Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

🕔13:16, 24.Paź 2017

Podczas drugiego dnia III Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego o bezpośredni awans do I Grand Prix Polski Żaczek i żaków walczyłi zawodnicy w kategorii żak. Wśród dziewcząt awans wywalczyły Marta Zimnicka /MRKS Gdańśk/ i Agata Felskowska/ UKS Remus Miechucino/. Wśród chłopców

więcej

Anna Draws  i Samuel Michna /obydwoje Uks Lis Sierakowice/ – Mistrzami Skrzatów Województwa Pomorskiego

Anna Draws i Samuel Michna /obydwoje Uks Lis Sierakowice/ – Mistrzami Skrzatów Województwa Pomorskiego

🕔13:47, 15.Cze 2017

W rozegranych w Gniewie Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Skrzatów w grze pojedynczej tryumfowali zawodnicy UKS Lis Sierakowice Anna Draws i Samuel Michna. W grach podwójnych tytuły mistrzowskie wywalczyły pary: Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ z Weroniką Czajkowska  /MTS Kwidzyn/ i Samuel

więcej

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

🕔17:29, 23.Maj 2017

Zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów . Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.

więcej

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

🕔22:54, 7.Kwi 2017

W rozegranym III WTK Żaków i Skrzatów awans do III GPP Żaków wśród żaczek wywalczyły Anna Draws (UKS Orlik Gdynia) i Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) a wśród żaków Piotr Biernacki (PMDK MIastko) i Rafał Formela (MRKS Gdańsk). Ozdoba turnieju był

więcej

Listy klasyfikacyjne żaczek, żaków, skszatek i skrzatów – po korekcie wyników

Listy klasyfikacyjne żaczek, żaków, skszatek i skrzatów – po korekcie wyników

🕔16:58, 9.Sty 2017

Poniżej publikujemy aktualne listy klasyfikacyjne zawierające pełną informację o wynikach.

więcej

Piotr Biernacki (PMDK Miastko) i LilianaWollschlaeger (GKTS) wśród żaków oraz Samuel Michna i Anna Draws (obydwoje z UKS Lis Sierakowice) wśród skrzatów – najlepsi w II WTK

Piotr Biernacki (PMDK Miastko) i LilianaWollschlaeger (GKTS) wśród żaków oraz Samuel Michna i Anna Draws (obydwoje z UKS Lis Sierakowice) wśród skrzatów – najlepsi w II WTK

🕔17:05, 19.Gru 2016

W rozegranym w niedzielę II WTK Żaków i Skrzatów wśród żaczek najlepsza była Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) przed Paulina Godlewska (MTS Kwidzyn). W kategorii żaków zwyciężył Piotr Biernacki (PMDK Miastko) przed Janem Sękowskim (GKTS Gdańsk). Zawodnicy ci uzyskali awans do

więcej

Podsumowanie sezonu rozgrywek 2015/2016 – klasyfikacje indywidualne i klubowe

Podsumowanie sezonu rozgrywek 2015/2016 – klasyfikacje indywidualne i klubowe

🕔11:30, 27.Lip 2016

Sezon rozgrywek 2015/2016 został zakończony. W konkurencjach indywidualnych w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepszymi byli:

więcej