Powrót

Rozgrywki indywidualne


Maja Miklaszewska i Michał Małachowski zdobyli Mistrzostwo Województwa Pomorskiego Juniorów Młodszych

Maja Miklaszewska i Michał Małachowski zdobyli Mistrzostwo Województwa Pomorskiego Juniorów Młodszych

🕔15:06, 3.Maj 2016

Najlepszymi zawodnikami Mistrzostw Województwa Pomorskiego Kadetów, które rozegrano w Kwidzynie zostali Maja Miklaszewska /MRKS Gdańsk/ – 3 tytuły i Michał Małachowski /MTS Kwidzyn/ – 2 tytuły. (więcej…)

więcej

Karolina Oleksik i Patryk Kwiatkowski wywalczyli tytuły Mistrzów Województwa Pomorskiego Młodzików

Karolina Oleksik i Patryk Kwiatkowski wywalczyli tytuły Mistrzów Województwa Pomorskiego Młodzików

🕔14:27, 3.Maj 2016

W rozegranych w Kwidzynie Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Młodzików w tenisie stołowym wśród młodziczek zwyciężyła Karolina Oleksik /GKTS Gdańsk/ przed Ramoną Nowak /KUKS Remus Kościerzyna/ a wśród młodzików najlepszym okazał sie Patryk Kwiatkowski /MTS Kwidzyn/ przed Adamem Rudo /LUKS Straszyn/. W grze podwójnej młodziczek tytuł zdobyła para Ewa Krakowiak/ Paulina Pręda /GKTS Gdańśk/ a wśród młodzików para Maksymilian Alot /MRKS Gdańśk/ i Dawid Michna /UKS Lis Sierakowice/ (więcej…)

więcej

Wyniki eliminacji wojewódzkich do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Młodzików

Wyniki eliminacji wojewódzkich do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Młodzików

🕔22:49, 23.Kwi 2016

W rozegranych eliminacjach wojewódzkich do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych kwalifikacje wywalczyli wśród dziewcząt Magda Płotka / KTS-K GOSRit Luzino/ i Nina Alot /MRKS Gdańsk/ a wśród chłopców Błążej Jędrzejewski i Kacper Głuszkiewicz /obaj MTS Kwidzyn/.

Wśród młodziczek Ramona Nowak/KUKS Remus Kościerzyna/ i Oliwia Nakonieczna /MTS Kwidzyn/ a wśród młodzików Adam Rudo /LUKS Straszyn/ i Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/ (więcej…)

więcej

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodziczek, Młodzików, Kadetek, Kadetów, Juniorek i Juniorów

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodziczek, Młodzików, Kadetek, Kadetów, Juniorek i Juniorów

🕔09:17, 14.Kwi 2016

W niedzielę odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kategoriach młodzieżowych. W poszczególnych kategoriach tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa zdobyli:

Juniorki – MTS Kwidzyn, Juniorzy – KS AZS AWFiS Gdańsk, Kadetki: MRKS Gdańsk, Kadeci – MTS Kwidzyn, Młodziczki- UKS Orlik Gdynia, Młodzicy – MTS Kwidzyn. (więcej…)

więcej

Agnieszka Kaczmarek i Krzysztof Liwski wygrali  Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, Krzysztof Liwski i Mateusz Giełażyn awansowali do Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Agnieszka Kaczmarek i Krzysztof Liwski wygrali Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, Krzysztof Liwski i Mateusz Giełażyn awansowali do Młodzieżowych Mistrzostw Polski

🕔14:42, 8.Kwi 2016

W czwartek 7 kwietnia w hali MRKS Gdańsk odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego, które poprzedziły eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Wśród kobiet Mistrzostwo wywalczyła Agnieszka Kaczmarek /MRKS Gdańsk/, drugie miejsce zajęła Honorata Olczak /MRKS Gdańsk/, trzecie Daria Kędzior a czwarte Marcelina Kamińska /LUKS Straszyn/. Wśród mężczyzn Mistrzostwo wywalczył Krzysztof Liwski /LUKS Straszyn/, który w finale pokonał Damiana Krefta /KS AZS AWFiS Gdańsk/, trzecie miejsce wywalczył Mateusz Giełażyn /GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska/ a czwarte miejsce zajął Dawid Wozbanowicz /KS AZS AWFiS Gdańsk/. (więcej…)

więcej

Zuzanna Czaja i Jakub Głuszkiewicz w żakach oraz Agata Felskowska i Samuel Michna w skrzatach – zwyciężyli w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym

Zuzanna Czaja i Jakub Głuszkiewicz w żakach oraz Agata Felskowska i Samuel Michna w skrzatach – zwyciężyli w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym

🕔10:25, 4.Kwi 2016

Na starcie rozegranych 3 kwietnia 2016 roku turniejach w najmłodszych kategoriach wiekowych Skrzatów i Żaków stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników z klubów województwa pomorskiego. (więcej…)

więcej

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów – 4 kwietnia 2016 r. godz. 10. Hala MRKS Gdańsk

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów – 4 kwietnia 2016 r. godz. 10. Hala MRKS Gdańsk

🕔13:02, 28.Mar 2016

W najbliższą niedzielę 4 kwietnia odbędą się 3. kwalifikacje do III Grand Prix Polski Żaczek i Żaków. Losowanie godz. 10. poczatek gier godz. 10.30. Zapraszamy (więcej…)

więcej

Magda Płotka /KTS-K GOSRiT Luzino/ i Adam Dudzicz /MRKS Gdańsk/ zwycięzcami III WTK Kadetek i Kadetów

Magda Płotka /KTS-K GOSRiT Luzino/ i Adam Dudzicz /MRKS Gdańsk/ zwycięzcami III WTK Kadetek i Kadetów

🕔23:05, 20.Mar 2016

W rozegranym w niedzielę III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetek i Kadetów zwycięzyli Magda Płotka i Adam Dudzicz.

Do turnieju głównego III Grand Prix zakwalifikowali się też Nina Alot/MRKS Gdańsk/ i Przemysław Dosz/LKS Pogoń Lębork/ (więcej…)

więcej

Wyniki finału wojewódzkiego Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn

Wyniki finału wojewódzkiego Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn

🕔23:28, 13.Mar 2016

Finał wojewódzki Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn zakończył się zwycięstwem drużyny kobiet MRKS I Gdańsk /A. Kaczmarek, M. Krajewska, H. Olczak, D. Kędzior/ a wśród mężczyzn drużyny LKS Pogoń Lębork / J. Perek, M. Prądziński, A. Dosz, Sł. Dosz/ (więcej…)

więcej

Agnieszka Kaczmarek i Jakub Perek potrójnymi mistrzami województwa pomorskiego w tenisie stołowym na rok 2016

Agnieszka Kaczmarek i Jakub Perek potrójnymi mistrzami województwa pomorskiego w tenisie stołowym na rok 2016

🕔21:41, 13.Mar 2016

W zakończonych dzisiaj w hali MRKS Gdańsk Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym po trzy tytuły mistrzowskie w grze pojedynczej, podwójnej i mieszanej wywalczyli Agnieszka Kaczmarek (MRKS Gdańsk) i Jakub Perek (LKS Pogoń Lębork). (więcej…)

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY