Powrót

Kadeci


Emilia Zdrojewska /UKS Skoczek Sopot/ i Michał Małachowski /MTS Kwidzyn/ mistrzami juniorów młodszych województwa pomorskiego

Emilia Zdrojewska /UKS Skoczek Sopot/ i Michał Małachowski /MTS Kwidzyn/ mistrzami juniorów młodszych województwa pomorskiego

🕔00:01, 5.maj 2017

W pięknej hali Widowiskowo-Sportowej Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się, bardzo dobrze zorganizowane przez działaczy MTS Kwidzyn/ Mistrzostwa Juniorów Młodszych Województwa Pomorskiego.

więcej

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

🕔22:06, 17.kwi 2017

Listy klasyfikacyjne żaczek i żaków:2017-04-16_KLASYFIKACJA_ZACZ EK_ŻAKÓW_PO_III_WTK_II_GP Listy klasyfikacyjne młodziczek i młodzików:2017-04-16_KLASYFIKACJA_M?ODZICZE K_MŁODZIKÓW_PO_III_WTK_III_GP Listy klasyfikacyjne juniorek młodszych i juniorów młodszych:2017-04-16_KLASYFIKACJA_KADETE K_KADETÓW_PO_III_WTK_III_GP Listy klasyfikacyjne Juniorek i juniorów::2017-04-16_KLASYFIKACJA_JUNIREK _JUNIORÓW_PO_III_WTK_III_GP

więcej

Drużyny MTS Kwidzyn – w kategorii juniorek i juniorów młodszych, MRKS Gdańsk i KS AZS AWFiS Gdańsk w kategorii juniorek i juniorów Drużynowymi Mistrzami Województwa Pomorskiego

Drużyny MTS Kwidzyn – w kategorii juniorek i juniorów młodszych, MRKS Gdańsk i KS AZS AWFiS Gdańsk w kategorii juniorek i juniorów Drużynowymi Mistrzami Województwa Pomorskiego

🕔21:58, 17.kwi 2017

W Drużynowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kategorii juniorki młodsze tytuł mistrzowski zdobyła drużyna MTS Kwidzyn. W kategorii juniorzy młodsi Mistrzostwo Województwa Pomorskiego wywalczyła drużyna MTS Kwidzyn.  Wśród juniorek najlepsza była drużyna MRKS Gdańsk a wśród juniorów drużyna KS AZS AWFiS

więcej

Emilia Zdrojewska (UKS Skoczek Sopot) i Patryk Kwiatkowski (MTS Kwidzyn) wygrali eliminacje wojewódzkie do III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

Emilia Zdrojewska (UKS Skoczek Sopot) i Patryk Kwiatkowski (MTS Kwidzyn) wygrali eliminacje wojewódzkie do III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

🕔16:51, 20.mar 2017

W rozegranych w niedzielę w hali MRKS Gdańsk eliminacjach wojewódzkich do III GP Polski Kadetów do turnieju głownego zakwalifikowali się zdobywcy 2. pierwszych miejsc. Wśród kadetek: Emilia Zdrojewska (UKS Skoczek Sopot) i Julia Żółtowska (ATS Rumia) a wśród kadetów Partyk

więcej

II WTK Kadetek i Kadetów – Martyna Kowalska i Emilia Zdrojewska oraz Michał Małachowski i Patryk Kwiatkowski – zakwalifikowali się do turnieju głownego II Grand Prix Polski

II WTK Kadetek i Kadetów – Martyna Kowalska i Emilia Zdrojewska oraz Michał Małachowski i Patryk Kwiatkowski – zakwalifikowali się do turnieju głownego II Grand Prix Polski

🕔13:33, 7.lis 2016

II WTK Kadetek wygrała Martyna Kowalska (KS AZS AWFiS Gdańsk) przed Emilią Zdrojewską (UKS Skoczek Sopot). Wśród kadetów pewnie zwyciężył Michał Małachowski (MTS Kwidzyn), drugie miejsce wywalczył Patryk Kwiatkowski (MTS Kwidzyn). Wyniki końcowe:2016-11-06_wyniki_ii_wtk_kadetki_kadeci

więcej

Michał Małachowski i Emilia Zdrojewska na czele list rankingowych po I GP i I WTK Kadetek i kadetów

Michał Małachowski i Emilia Zdrojewska na czele list rankingowych po I GP i I WTK Kadetek i kadetów

🕔19:41, 2.lis 2016

Listy rankingowe juniorek młodszych i juniorów młodszych po rozegraniu I WTK i I GP Polski. 2016-11-02_kadetki_klasyf_po_i_wtk_gp 2016-11-02_kadetow_klasyf_po_i_wtk_gp

więcej

Pomorscy tenisiści stołowi rozpoczęli nowy sezon w Żukowie – pierwsze turnieje kwalifikacyjne Juniorów, Kadetów i Młodzików

Pomorscy tenisiści stołowi rozpoczęli nowy sezon w Żukowie – pierwsze turnieje kwalifikacyjne Juniorów, Kadetów i Młodzików

🕔00:00, 5.wrz 2016

Po raz ósmy Pomorski Festiwal Tenisa Stołowego w Żukowie inauguruje nowy sezon tenisa stołowego.  Prze dwa dni w pięknej hali w Żukowie młodzi tenisiści stołowi walczyli o kwalifikacje do I GRAND PRIX w kategoriach wiekowych junior, kadet i młodzik. W

więcej

Podsumowanie sezonu rozgrywek 2015/2016 – klasyfikacje indywidualne i klubowe

Podsumowanie sezonu rozgrywek 2015/2016 – klasyfikacje indywidualne i klubowe

🕔11:30, 27.lip 2016

Sezon rozgrywek 2015/2016 został zakończony. W konkurencjach indywidualnych w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepszymi byli:

więcej

Maja Miklaszewska i Michał Małachowski zdobyli Mistrzostwo Województwa Pomorskiego Juniorów Młodszych

Maja Miklaszewska i Michał Małachowski zdobyli Mistrzostwo Województwa Pomorskiego Juniorów Młodszych

🕔15:06, 3.maj 2016

Najlepszymi zawodnikami Mistrzostw Województwa Pomorskiego Kadetów, które rozegrano w Kwidzynie zostali Maja Miklaszewska /MRKS Gdańsk/ – 3 tytuły i Michał Małachowski /MTS Kwidzyn/ – 2 tytuły.

więcej

Wyniki eliminacji wojewódzkich do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Młodzików

Wyniki eliminacji wojewódzkich do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Młodzików

🕔22:49, 23.kwi 2016

W rozegranych eliminacjach wojewódzkich do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych kwalifikacje wywalczyli wśród dziewcząt Magda Płotka / KTS-K GOSRit Luzino/ i Nina Alot /MRKS Gdańsk/ a wśród chłopców Błążej Jędrzejewski i Kacper Głuszkiewicz /obaj MTS Kwidzyn/. Wśród młodziczek Ramona Nowak/KUKS

więcej