Powrót

Juniorzy


Magda Płotka /KTS-K GOSRiT Luzino/ i Adam Dudzicz zwycięzcami II WTK Juniorek i Juniorów

Magda Płotka /KTS-K GOSRiT Luzino/ i Adam Dudzicz zwycięzcami II WTK Juniorek i Juniorów

🕔00:03, 20.Lis 2017

W niedziele 19 listopada 2017 r w hali MRKS Gdańsk rozegrano II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do II GPP Juniorów. Kwalifikację do turnieju głównego II GPP wywalczyły Magda Płotka/ KTS-K GOSiT Luzino/ i Nina Alot /niestowarzyszona/ oraz Adam Dudzicz i Bartosz

więcej

Michał Małachowski /KS AZS AWFiS Gdańsk) i Katarzyna Płotka /KTS-K GOSRiT/ Luzino wygrali I WTK Juniorów

Michał Małachowski /KS AZS AWFiS Gdańsk) i Katarzyna Płotka /KTS-K GOSRiT/ Luzino wygrali I WTK Juniorów

🕔21:25, 1.Paź 2017

I WTK Juniorek i Juniorów był eliminacją wojewódzką do I GPP Juniorów. Awans wywalczyły Płotka Katarzyna i Płotka Magdaz KTS-K GOSRiT Luziono oraz Michał Małachowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ i Bartosz Czerwiński /MRKS Gdańsk/. Gratulujemy!!!!

więcej

Maja Miklaszewska i Adam Dudzicz /MRKS Gdańsk/ wygrali Mistrzostwo Województwa Pomorskiego Juniorów

Maja Miklaszewska i Adam Dudzicz /MRKS Gdańsk/ wygrali Mistrzostwo Województwa Pomorskiego Juniorów

🕔00:22, 5.Maj 2017

W pięknej hali Widowiskowo-Sportowej Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się, bardzo dobrze zorganizowane przez działaczy MTS Kwidzyn/ Mistrzostwa Juniorów Województwa Pomorskiego

więcej

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

Listy klasyfikacyjne żaków, młodzików, juniorów młodszych i juniorów

🕔22:06, 17.Kwi 2017

Listy klasyfikacyjne żaczek i żaków:2017-04-16_KLASYFIKACJA_ZACZ EK_ŻAKÓW_PO_III_WTK_II_GP Listy klasyfikacyjne młodziczek i młodzików:2017-04-16_KLASYFIKACJA_M?ODZICZE K_MŁODZIKÓW_PO_III_WTK_III_GP Listy klasyfikacyjne juniorek młodszych i juniorów młodszych:2017-04-16_KLASYFIKACJA_KADETE K_KADETÓW_PO_III_WTK_III_GP Listy klasyfikacyjne Juniorek i juniorów::2017-04-16_KLASYFIKACJA_JUNIREK _JUNIORÓW_PO_III_WTK_III_GP

więcej

Drużyny MTS Kwidzyn – w kategorii juniorek i juniorów młodszych, MRKS Gdańsk i KS AZS AWFiS Gdańsk w kategorii juniorek i juniorów Drużynowymi Mistrzami Województwa Pomorskiego

Drużyny MTS Kwidzyn – w kategorii juniorek i juniorów młodszych, MRKS Gdańsk i KS AZS AWFiS Gdańsk w kategorii juniorek i juniorów Drużynowymi Mistrzami Województwa Pomorskiego

🕔21:58, 17.Kwi 2017

W Drużynowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kategorii juniorki młodsze tytuł mistrzowski zdobyła drużyna MTS Kwidzyn. W kategorii juniorzy młodsi Mistrzostwo Województwa Pomorskiego wywalczyła drużyna MTS Kwidzyn.  Wśród juniorek najlepsza była drużyna MRKS Gdańsk a wśród juniorów drużyna KS AZS AWFiS

więcej

Maja Miklaszewska (MRKS Gdańsk) i Michał Małachowski (MTS Kwidzyn) zwycięzcami III WTK juniorek i juniorów

Maja Miklaszewska (MRKS Gdańsk) i Michał Małachowski (MTS Kwidzyn) zwycięzcami III WTK juniorek i juniorów

🕔16:12, 14.Lut 2017

W rozegranym w ubiegłą niedzielę III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym do III GPP  juniorek i juniorów prawo startu w turniejach głównych wywalczyły Maja Miklaszewska /MRKS Gdańsk i / Aleksandra Michalak /KS AZS AWFiS Gdańsk/ wśród juniorek oraz Michał Małachowski (MTS Kwidzyn/

więcej

Ramona Nowak i Maksymilian Alot w młodzikach oraz Maja Miklaszewska i Bartek Czerwiński w kategorii junior zwyciężyli w II Powiślańskim Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

Ramona Nowak i Maksymilian Alot w młodzikach oraz Maja Miklaszewska i Bartek Czerwiński w kategorii junior zwyciężyli w II Powiślańskim Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

🕔19:27, 2.Lis 2016

W rozegranych w niedzielę kwalifikacjach do II Grand Prix Juniorek zwyciężyła Maja Miklaszewska (MRKS Gdańsk)przed Aleksandrą Michalak (KS AZS AWFiS Gdańsk) a wśród juniorów Bartek Czerwiński (MRKS Gdańsk) przed Michałem Małachowskim (MTS Kwidzyn). Do II Grand Prix Młodziczek zakwalifikowały się

więcej

Dawid Michna i Julia Dietrich na czele list rankingowych młodzików a Jakub Witkowski i Natalia Kawecka na pierwszych miejscach rankingu juniorów (korekta)

Dawid Michna i Julia Dietrich na czele list rankingowych młodzików a Jakub Witkowski i Natalia Kawecka na pierwszych miejscach rankingu juniorów (korekta)

🕔16:56, 27.Paź 2016

Po rozegraniu pierwszego cyklu kwalifikacji do Mistrzostw Polski Juniorów i juniorek (WTK i GP) w klasyfikacji juniorek pierwsza jest Natalia Kawecka (MTS Kwidzyn) przed Mają Miklaszewską (MRKS Gdańsk) a wśród juniorów Jakub Witkowski (KS AZS AWFiS Gdańsk) wyprzedza swego kolegę

więcej

Pomorscy tenisiści stołowi rozpoczęli nowy sezon w Żukowie – pierwsze turnieje kwalifikacyjne Juniorów, Kadetów i Młodzików

Pomorscy tenisiści stołowi rozpoczęli nowy sezon w Żukowie – pierwsze turnieje kwalifikacyjne Juniorów, Kadetów i Młodzików

🕔00:00, 5.Wrz 2016

Po raz ósmy Pomorski Festiwal Tenisa Stołowego w Żukowie inauguruje nowy sezon tenisa stołowego.  Prze dwa dni w pięknej hali w Żukowie młodzi tenisiści stołowi walczyli o kwalifikacje do I GRAND PRIX w kategoriach wiekowych junior, kadet i młodzik. W

więcej

Podsumowanie sezonu rozgrywek 2015/2016 – klasyfikacje indywidualne i klubowe

Podsumowanie sezonu rozgrywek 2015/2016 – klasyfikacje indywidualne i klubowe

🕔11:30, 27.Lip 2016

Sezon rozgrywek 2015/2016 został zakończony. W konkurencjach indywidualnych w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepszymi byli:

więcej

Najbliższe wydarzenia