Powrót

Rozgrywki indywidualne


Nina ALOT /UKS Skoczek Sopot/ i Przemysław DOSZ /KTS-K GOSRiT Luzino/ wygrali turnieje eliminacyjne do IMP Juniorów

Nina ALOT /UKS Skoczek Sopot/ i Przemysław DOSZ /KTS-K GOSRiT Luzino/ wygrali turnieje eliminacyjne do IMP Juniorów

🕔13:06, 19.Mar 2019

W niedziele 17 marca br. rozegrano turnieje eliminacyjne  do IMP Juniorów. Dodatkowe prawo startu /poza limitem/ wśród juniorek wywalczyły Nina Alot /UKS Skoczek Sopot/ i Paulina Oleksik /MRKS Gdańsk/ a wśród juniorów Przemysław Dosz /KTS-K GOSRiT Luzino/ i Kacper Materek /MRKS Gdańsk/. Gratulujemy !!!!!

Wyniki końcowe:

Juniorki:2019-03-17_WYNIKI_JUNIORKI_ELIM_IMP

Juniorzy:2019-03-11_KOM_ELIM_IMP_JUNIORZY

więcej

Anna Draws /UKS LIS Sierakowice/ i Dominik Majkowski /UKS Juvenia Półczno/  wygrali III WTK żaków i wywalczyli awans do III GPP

Anna Draws /UKS LIS Sierakowice/ i Dominik Majkowski /UKS Juvenia Półczno/ wygrali III WTK żaków i wywalczyli awans do III GPP

🕔14:52, 18.Mar 2019

W niedzielę 17 marca br. w hali MRKS Gdańsk rozegrano III Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne Żaków i Skrzatów. Wśród żaczek zwyciężyła Anna Draws /UKS LIS Sierakowice/, która w finale pokonała Andżelikę Majkowską /UKS Juvenia Pólczno/. W kategorii żak w finale Dominik Majkowski /UKS Juvenia Półczno/ pokonał Kajetana Rembalskiego /UKS Skoczek Sopot/. Turniej skrzatk wygrała Martyna Stosio /GKTS Gdańśk/ a wśród skrzatów najlepszym był Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/. Gratulujemy.!!!! (więcej…)

więcej

Agata Felskowska /UKS REMUS Miechucino/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wygrali eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików

Agata Felskowska /UKS REMUS Miechucino/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wygrali eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików

🕔17:12, 11.Mar 2019

W niedzielę rozegrano wojewódzkie eliminacje do IMP Młodzików. Awans wśród młodziczek wywalczyły Agata Felskowska /UKS REMUS Miechucino/ i Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/ a wśród młodzików Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ i Jan Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/

Wyniki końcowe: (więcej…)

więcej

Zuzanna Czaja (MRKS Gdańsk) i Samuel Michna (UKS LIS Sierakowice) wygrali turnieje kawlifikacyjne do 3. GPP Kadetów

Zuzanna Czaja (MRKS Gdańsk) i Samuel Michna (UKS LIS Sierakowice) wygrali turnieje kawlifikacyjne do 3. GPP Kadetów

🕔11:11, 6.Mar 2019

W rozegranych w ostatnia niedzielę w hali MRKS Gdańsk wojewódzkich turniejach kwalifikacyjnych do 3. GPP juniorów młodszych zwyciężyli Zuzanna Czaja i Samuel Michna. Zuzanna Czaja w finale pokonała Jaśminę Socha (UKS Orlik Gdynia). Niespodzianka zakończył się turniej kadetów. Zwyciężył Samuel Michna – jeszcze żak, który pokonał znacznie wyższych i silniejszych przeciwników w tym w finale Kamila Niewiadomskiego (ATS MAŁE Trójmiasto Rumia). Gratulacje !!!! (więcej…)

więcej

Adrianna Licbarska (MRKS Gdańsk) i Dawid Michna (UKS LIS Sierakowice) wygrali III WTK Juniorów

Adrianna Licbarska (MRKS Gdańsk) i Dawid Michna (UKS LIS Sierakowice) wygrali III WTK Juniorów

🕔11:13, 25.Lut 2019

W rozegranej 3. kwalifikacji do GPP Juniorów wśród juniorek zwyciężyła Adrianna Licbarska, która w finale pokonałą Ninę Alot (UKS Skoczek Sopot). Wśród juniorów zwyciężył Dawid Michna (UKS LIS Sierakowice), który bw pojedynku finałowym pokonał Kacpra Materka (MRKS Gdańsk). Zwyciężcy uzyskali bezpośredni awans do turnieju głównego GPP. Gratulujemy!!!!!

Wyniki końcowe:

Juniorki:2019-02-22_WYNIKI_JUNIORKI_III_WTK2

Juniorzy:2019-02-22_WYNIKI_JUNIORZY_III_WTK

więcej

Marta Krajewska /MRKS Gdańsk/ i Adam Dosz /LKS Pogoń Lębork/ mistrzami województwa pomorskiego na rok 2019 w tenisie stołowym

Marta Krajewska /MRKS Gdańsk/ i Adam Dosz /LKS Pogoń Lębork/ mistrzami województwa pomorskiego na rok 2019 w tenisie stołowym

🕔17:16, 18.Lut 2019

W niedzielę w hali MRKS Gdańsk rozegrano Indywidualne mistrzostwa województwa pomorskiego w tenisie stołowym.

W grze pojedynczej kobiet tytuł mistrzowski wywalczyła Marta Krajewska, która w finale pokonała koleżankę klubową Darię Kędzior.Michał Małąchowski

Wśród mężczyzn tytuł mistrzowski wywalczył Adam Dosz /LKS Pogoń Lębork/, który w finale wygrał z Jakubem Witkowskim /KS AZS AWFiS Gdańsk/..

W grze podwójnej pań wygrała para Marta Krajewska – Agnieszka Kaczmarek /obie MRKS Gdańsk, a w grze podwójnej panów tytuł mistrzowski wywalczyła para Michał Małachowski – Patryk Kwiatkowski /obaj KS AZS AWFiS Gdańsk/.

W grze mieszanej zwyciężyła para Katarzyna Płotka/ KTS-K GOSRiT Luzino/- Jakub Witkowski /KS AZS AWFiS Gdańśk/ (więcej…)

więcej

Wiktoria Wróbel i Patryk Chojnowski wywalczyli prawo startu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów

Wiktoria Wróbel i Patryk Chojnowski wywalczyli prawo startu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów

🕔23:47, 10.Lut 2019

Rozegrane w niedzielę zawody były ostatnią eliminacją do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów. Dużą niespodzianką zakończył się turniej pań, w którym awans ten wywalczyła 12 letnia Wiktoria Wróbel /MRKS Gdańsk/ -m będzie ona najprawdopodobniej najmłodsza uczestniczką IMP. Wśród panów wygrał faworyt Patryk Chojnowski KS AZS AWF. Wcześniej prawo startu w IMP wywalczyły: Aleksandra Michalak, Maja Miklaszewska i Agnieszka Kaczmarek / wszystkie MRKS Gdańsk/ oraz Alan Woś ?ATS Małę Trójmiasto Rumia/, Adam Dosz /LKS Pogoń Lębork/, Jakub Witkowski ?KS AZS AWFiS Gdańsk/ i Adrian Więcek.

Wyniki końcowe:

Seniorki:2018-02-10_WYNIKI_ELIM_IMP_SENIORKI

Seniorzy: 2019-02-10_WYNIKI_ELIM_IMP_SENIORZY

więcej

Eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów – 10 lutego 2019 r. godz.10.00 – Hala MRKS Gdańsk

Eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów – 10 lutego 2019 r. godz.10.00 – Hala MRKS Gdańsk

🕔20:15, 3.Lut 2019

Zapraszamy do startu w eliminacjach wojewódzkich do IMP seniorów.

Komunikat Organizacyjny:2018-02-03_KOM_SENIORZY_IMW

Ranking seniorek po III GPP i III WTK:2018-02-03_KLASYF_SENIORKI_PO_III_WTK_III_GPP

Ranking seniorów po III GPP i IIIWTK:2018-02-03_KLASYF_SENIORZY_PO_III_WTK_III_GPP

więcej

XI “OMIDA OPEN” – turniej dla amatorów i weteranów – 9 lutego 2019 r. godz. 15.40 ; Hala MRKS Gdańsk

XI “OMIDA OPEN” – turniej dla amatorów i weteranów – 9 lutego 2019 r. godz. 15.40 ; Hala MRKS Gdańsk

🕔19:49, 30.Sty 2019

Zapraszamy do startu w jednej z czterech kategorii: “- 45″; ” + 45″; ” + 60″ i “OPEN”.

Klasyfikacje i wyniki szczegółowe 10. turniejów

Kategoria “- 45”:2019-01-26_KLASYF_PO_10_OMIDA_OPEN_ALL-45

Kategoria ” + 45″:2019-01-26_KLASYF_PO_10_OMIDA_OPEN_ALL+45

Kategoria ” +60″:2019-01-26_KLASYF_PO_10_OMIDA_OPEN_ALL+60

Kategoria “OPEN” :2019-01-26_KLASYF_PO_10_OMIDA_OPEN_ALL-open

więcej

Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/ i Samuel Michna /UKS LIS Sierakowice wygrali III WTK młodziczek i młodzików

Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/ i Samuel Michna /UKS LIS Sierakowice wygrali III WTK młodziczek i młodzików

🕔16:57, 28.Sty 2019

W rozegranej 3. eliminacji do Mistrzostw Polski Młodzików – uprawniającej do bezpośredniego udziału w turnieju głównym III GPP Młodzików – zwyciężyli: Marta Zimnicka i Samuel Michna. Pozostali zawodnicy mogą jeszcze wywalczyć prawo gry w turnieju głównym poprzez start w turnieju eliminacyjnym rozgrywanym przed turniejem głównym.

Wyniki końcowe:

młodziczki:2019-01-26_WYNIKI_III_WTK_MŁODZICZKI

młodzicy:2019-01-26_WYNIKI_III_WTK_MŁ_K_MŁ_KI

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY