Powrót

Komunikaty


Natalia Kawecka i Robert Wołowiecki zwycięzcami III WTK Juniorów

Natalia Kawecka i Robert Wołowiecki zwycięzcami III WTK Juniorów

🕔21:39, 31.Sty 2016

W niedzielę 31 stycznia br. na hali MRKS Gdańsk odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do III Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów. Wśród juniorek zwyciężyła Natalia Kawecka /MTS Kwidzyn/ przed Julią Witkowską /MRKS Gdańsk/ i Magdą Płotka /KTS-K GOSRiT

więcej

Rozgrywki IV Ligi Mężczyzn – wyniki i tabela po IX kolejce

Rozgrywki IV Ligi Mężczyzn – wyniki i tabela po IX kolejce

🕔21:34, 24.Sty 2016

W rozgrywkach IV ligi mężczyzn po 9. kolejkach w grupie A prowadzi drużyna  UKS REMUS II Kościerzyna a w grupie B KS WICHER I Wierzchucino.

więcej

III Liga Mężczyzn – wyniki i tabela po 13. kolejce

III Liga Mężczyzn – wyniki i tabela po 13. kolejce

🕔21:28, 24.Sty 2016

W rozgrywkach III ligi mężczyzn po 13 . kolejce prowadzi bez straty punktu drużyna  KS AZS AWFiS II Gdańsk przed Fundacja AURA.

więcej

Wyniki I rundy rozgrywek II Ligi Mężczyzn – tabela, ranking i terminarz II rundy

Wyniki I rundy rozgrywek II Ligi Mężczyzn – tabela, ranking i terminarz II rundy

🕔21:18, 24.Sty 2016

Po zakończeniu I rundy rozgrywek II ligi mężczyzn na czele tabeli z dorobkiem 27 punktów sa drużyny MRKS I Gdańsk i KUKS REMUS Kościerzyna.

więcej


Turniej tenisa stołowego “Bawmy się razem” w Chojnicach

🕔22:22, 6.Sty 2016

Uczniowski Klub Sportowy “Ósemka” i Świetlica Gimnazjum nr 1 w Chojnicach zapraszają na turniej tenisa stołowego, który odbędzie się 9 stycznia (sobota) 2016 r. od godz. 9.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 1  w Chojnicach , ul. Młodzieżowa nr 1.

więcej

Rankingi Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów po II WTK

Rankingi Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów po II WTK

🕔13:25, 1.Sty 2016

Poniżej podajemy rankingi Żaków i Skrzatów po II WTK:

więcej

Listy rankingowe seniorów, juniorów, kadetów i młodzików po II Grand Prix i II WTK

Listy rankingowe seniorów, juniorów, kadetów i młodzików po II Grand Prix i II WTK

🕔18:25, 31.Gru 2015

Rankingi zawodniczek i zawodników w kategoriach:

więcej

VIII Turniej “OPEN” o Puchar Dziennika Bałtyckiego – Kalendarz na drugą część sezonu

VIII Turniej “OPEN” o Puchar Dziennika Bałtyckiego – Kalendarz na drugą część sezonu

🕔22:05, 28.Gru 2015

16 styczna 2016 r. o godz. 16.00 w hali MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 rozegrany zostanie 8 kolejny cykl turniejów o Puchar Dziennika Bałtyckiego w kategoriach “do 50”, “ponad 50” i “OPEN”

więcej

Terminarze II rundy rozgrywek III i IV ligi mężczyzn

Terminarze II rundy rozgrywek III i IV ligi mężczyzn

🕔21:48, 28.Gru 2015

Już 9 stycznia rozpoczyna się druga runda rozgrywek III i IV ligi mężczyzn. TERMINARZE ROZGRYWEK II RUNDY

więcej

Wyniki II WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów

Wyniki II WTK Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów

🕔14:57, 23.Gru 2015

W zakończonym II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Żaczek zwyciężyła Zuzanna Czaja /MRKS Gdańsk/ przed Magdaleną Mallek /ATS Małe Trójmiasto Rumia/. Trzecie miejsce zajęła Nadia Ziółek /UKS Skoczek Sopot/. Wśród żaków zwyciężył Jakub Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ przed Piotrem Biernackim /PMDK Miastko/. Trzecie

więcej

Najbliższe wydarzenia

KOMUNIKATY