Powrót

Komunikaty



Ferie zimowe – Turniej Tenisa Stołowego w Subkowach – 20 luty 2016 r.

🕔22:40, 15.Lut 2016

Jan Juwa zaprasza na turniej tenisa stołowego podczas ferii zimowych do Zespołu Szkół w Subkowach, gdzie w sobotę 20 lutego od godz. 9.00 odbywać się będą zawody w kategoriach dziecięcych, młodzieżowych, seniorów i weteranów.

więcej

Ewa Krakowiak i Adam Rudo zwycięzcami III WTK młodziczek i młodzików

Ewa Krakowiak i Adam Rudo zwycięzcami III WTK młodziczek i młodzików

🕔22:32, 15.Lut 2016

W ubiegłą niedzielę w hali MRKS Gdańsk odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do III Grand Prix Młodzików. W kategorii młodziczek awans do turnieju głównego wywalczyły Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/ i Jaśmina Socha /UKS Orlik Gdynia/. Wśród młodzików start w

więcej

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików – 14 luty 2016 r. godz. 10.00 Hla MRKS Gdańsk

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików – 14 luty 2016 r. godz. 10.00 Hla MRKS Gdańsk

🕔22:30, 7.Lut 2016

W najbliższą niedzielę 14 lutego 2016 r. w hali MRKS Gdańsk rozegrany zostanie III WTK Młodziczek i młodzików. Losowanie godz. 10.00 a początek gier 10.30. Zapraszamy

więcej

Rozgrywki III Ligi Mężczyzn – wyniki i tabela po XV kolejce

Rozgrywki III Ligi Mężczyzn – wyniki i tabela po XV kolejce

🕔22:23, 7.Lut 2016

Po 15. kolejce rozgrywek III Ligi Mężczyzn prowadzi bez straty punktu drużyna KS AZS AWFiS Gdańsk przed Fundacją AURA i MTS Kwidzyn.

więcej

Natalia Kawecka i Robert Wołowiecki zwycięzcami III WTK Juniorów

Natalia Kawecka i Robert Wołowiecki zwycięzcami III WTK Juniorów

🕔21:39, 31.Sty 2016

W niedzielę 31 stycznia br. na hali MRKS Gdańsk odbył się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny do III Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów. Wśród juniorek zwyciężyła Natalia Kawecka /MTS Kwidzyn/ przed Julią Witkowską /MRKS Gdańsk/ i Magdą Płotka /KTS-K GOSRiT

więcej

Rozgrywki IV Ligi Mężczyzn – wyniki i tabela po IX kolejce

Rozgrywki IV Ligi Mężczyzn – wyniki i tabela po IX kolejce

🕔21:34, 24.Sty 2016

W rozgrywkach IV ligi mężczyzn po 9. kolejkach w grupie A prowadzi drużyna  UKS REMUS II Kościerzyna a w grupie B KS WICHER I Wierzchucino.

więcej

III Liga Mężczyzn – wyniki i tabela po 13. kolejce

III Liga Mężczyzn – wyniki i tabela po 13. kolejce

🕔21:28, 24.Sty 2016

W rozgrywkach III ligi mężczyzn po 13 . kolejce prowadzi bez straty punktu drużyna  KS AZS AWFiS II Gdańsk przed Fundacja AURA.

więcej

Wyniki I rundy rozgrywek II Ligi Mężczyzn – tabela, ranking i terminarz II rundy

Wyniki I rundy rozgrywek II Ligi Mężczyzn – tabela, ranking i terminarz II rundy

🕔21:18, 24.Sty 2016

Po zakończeniu I rundy rozgrywek II ligi mężczyzn na czele tabeli z dorobkiem 27 punktów sa drużyny MRKS I Gdańsk i KUKS REMUS Kościerzyna.

więcej


Turniej tenisa stołowego “Bawmy się razem” w Chojnicach

🕔22:22, 6.Sty 2016

Uczniowski Klub Sportowy “Ósemka” i Świetlica Gimnazjum nr 1 w Chojnicach zapraszają na turniej tenisa stołowego, który odbędzie się 9 stycznia (sobota) 2016 r. od godz. 9.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 1  w Chojnicach , ul. Młodzieżowa nr 1.

więcej

Rankingi Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów po II WTK

Rankingi Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów po II WTK

🕔13:25, 1.Sty 2016

Poniżej podajemy rankingi Żaków i Skrzatów po II WTK:

więcej

Najbliższe wydarzenia

KOMUNIKATY