Powrót

Komunikaty


TOP-10 SUBKOWY’2019 – 22 czerwca 2019 r. godz. 9.30 Subkowy

TOP-10 SUBKOWY’2019 – 22 czerwca 2019 r. godz. 9.30 Subkowy

🕔09:40, 14.Cze 2019

Zapraszamy !!!!

Komunikat organizacyjny:Turniej TOP-10 SUBKOWY PDF

więcej

Tradycyjna narada Zarządu PWZTS – z klubami tenisa stołowego województwa pomorskiego ( z tematem szkoleniowym – “Trener – motywator” 25 czerwca 2019 r. godz. 17 – Siedziba klubu MRKS Gdańsk ul. Załogowa 1 (dojazd ul. Marynarki Polskiej)

Tradycyjna narada Zarządu PWZTS – z klubami tenisa stołowego województwa pomorskiego ( z tematem szkoleniowym – “Trener – motywator” 25 czerwca 2019 r. godz. 17 – Siedziba klubu MRKS Gdańsk ul. Załogowa 1 (dojazd ul. Marynarki Polskiej)

🕔10:27, 12.Cze 2019

Serdecznie zapraszamy przedstawicielei klubów do udziału w spotkaniu. Program w załaczeniu.

ZAPROSZENIE:2019-06-12_ZARZAD_KLUBY_

więcej

DZIECI ANDRZEJOWI GRUBBIE – XV turniej tenisa stołowego – 16 czerwca 2019 r. godz. 10. Hale AWFiS Gdańsk

DZIECI ANDRZEJOWI GRUBBIE – XV turniej tenisa stołowego – 16 czerwca 2019 r. godz. 10. Hale AWFiS Gdańsk

🕔16:09, 7.Cze 2019

plakat_grubbie_v2b

więcej

Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/ i Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ wśród żaków oraz Julia Czaja /MRKS Gdańsk/ i Wiktor Post /MRKS Gdańsk/ wśród skrzatów – mistrzami województwa pomorskiego

Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/ i Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ wśród żaków oraz Julia Czaja /MRKS Gdańsk/ i Wiktor Post /MRKS Gdańsk/ wśród skrzatów – mistrzami województwa pomorskiego

🕔12:54, 28.Maj 2019

Mistrzostwa województwa żaków i skrzatów były ostatnia impreza mistrzowską w naszym województwie w sezonie 2018/2019.

Wśród żaczek tytuł mistrzowski wywalczyła Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/, która w finale pokonała Karolinę Białk /ATS Małe Trójmiasto Rumia/.

Najlepszym żakiem został Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/, który w finale wygrałz Bartoszem Mech /UKS Orlik Gdynia/.

Turniej skrzatek wygrała Julia Czaja /MRKS Gdańśk/ przed Martyną  Stosio /GKTS Gdańsk/ a skrzatów wygrał Wiktor Post/ MRKS Gdańśk/ przed Adamem Treder /GKTS Gdańśk/. Gratulujem (więcej…)

więcej

Tenisistki stołowe MRKS Gdańsk zdobyły Puchar Polski

Tenisistki stołowe MRKS Gdańsk zdobyły Puchar Polski

🕔16:11, 27.Maj 2019

Tenisistki stołowe MRKS Gdańsk wygrały Puchar Polski!


W rozegranym w Gdańsku finale Drużynowego Pucharu Polski Kobiet tenisistki stołowe MRKS okazały się najlepsze. (więcej…)

więcej

Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/ i Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego juniorów młodszych

Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/ i Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego juniorów młodszych

🕔11:14, 27.Maj 2019

W hali sportowej Zespołu Szkół w Subkowach rozegrano mistrzostwa województwa pomorskiego w kategorii junior młodszy.

Tytuły mistrzowskie wywalczyli:

Gra pojedyncza kadetek: Ewa Krakowiak /gkts gdańsk/;

Gra pojedyncz kadetów: Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/;

Gra podwójna kadetek:Adrianna Licbarska/Zuzanna Czaja / obie MRKS Gdańsk/;

Gra podwójna kadetów: Kamil Niewiadomski/ATS Małe Trójmiasto Rumia/ i Rafał Formela /MRKS Gdańsk/

Gra mieszana:  Zuzanna Czaja/Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/. (więcej…)

więcej

Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów –

Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów –

🕔16:44, 20.Maj 2019

Komunikat organizacyjny:   Komunikat org Mistrz. Woj. Żaków 2019

Klasyfikacja Skrzatek i Skrzatów po IV WTK:2019-05-18_KLASYF_SKRZACI_PO_IV_WTK

więcej

Rodzinnie i na sportowo przy pingpongowych stołach _ 1 czerwca 2019 r. od godz. 8.45 – Hala MOSIR RUMIA

Rodzinnie i na sportowo przy pingpongowych stołach _ 1 czerwca 2019 r. od godz. 8.45 – Hala MOSIR RUMIA

🕔11:38, 20.Maj 2019

więcej

Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ i Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ najlepsi wśród żaków a Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ i Martyna Stosio /GKTS/ najlepsi wśród skrzatów

Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ i Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ najlepsi wśród żaków a Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ i Martyna Stosio /GKTS/ najlepsi wśród skrzatów

🕔09:52, 15.Maj 2019

W ostatnią sobotę w hali MRKS Gdańsk o dodatkowe dwa miejsca uprawniające do startu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków walczyli najmłodsi pomorscy pingpongiści.

Wśród żaczek awans do IMP wywalczyły Anna Draws  /UKS Lis Sierakowice/ i Amelia Stefaniak /MTS Kwidzyn/. Awans wśród żaków wywalczyli Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ i Bartosz Mech /UKS Orlik Gdynia/. Gratulujemy.

W rozegranym turnieju skrzatek zwyciężyła Martyna Stosio /GKTS/a w turnieju skrzatów Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/. Gartulujemy.

Poniżej migawki z dekoracji najlepszych zawodników III WTK. (więcej…)

więcej

GRAJ z PANDĄ – turniej tenisa stołowego w Sierakowicach – 18 maja 2019 r.

GRAJ z PANDĄ – turniej tenisa stołowego w Sierakowicach – 18 maja 2019 r.

🕔09:37, 13.Maj 2019

  komunikat organizacyjny:

2019_02_gram_z_panda_komunikat (więcej…)

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń