Powrót

Komunikaty


III Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 19 października 2019 r. godz. 15.40; Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

III Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 19 października 2019 r. godz. 15.40; Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

🕔23:19, 17.Paź 2019

Zapraszamy do startu w 3. turnieju “OMIDA OPEN” w najbliższą sobotę. Zapisy do 15.40; rozpoczęcie gier  godz. 16.00

więcej

Zwycięstwo Samuela Michna /UKS LIS Sierakowice/ w I Grand Prix Polski Żaków

Zwycięstwo Samuela Michna /UKS LIS Sierakowice/ w I Grand Prix Polski Żaków

🕔23:13, 17.Paź 2019

W rozegranym w Łaziskach Górnych I GPP Żaków Samuel Michna, wygrywając ten turniej, odniósł swój pierwszy poważny i znaczący sukces.Warto odnotować, że w finale pokonał w stosunku 3:2 Fabiana Sprzęczaka /GLKS Nadarzyn/.Gratulujemy !!!!!!

(więcej…)

więcej

ITTF Challange Polish Open 2019 – Cetniewo – 16-20 października 2019 r.

ITTF Challange Polish Open 2019 – Cetniewo – 16-20 października 2019 r.

🕔15:06, 10.Paź 2019

Zapraszamy na spotkanie z mistrzami tenisa stołowego, które rozpocznie się turniejem kwalifikacyjnym (16 i 17 października). Turniej główny od piątku (18.10), ćwierćfinały – sobota od godz.10.; Niedziela – Ļółfinały i finały. (więcej…)

więcej

Marek Andrzejczak /+60/, Zbigniew Kuziemkowski /+45/ i Tomasz Siudek /- 45/ na czele klasyfikacji po 2. turniejach “OMIDA OPEN”

Marek Andrzejczak /+60/, Zbigniew Kuziemkowski /+45/ i Tomasz Siudek /- 45/ na czele klasyfikacji po 2. turniejach “OMIDA OPEN”

🕔15:36, 1.Paź 2019

Po dwóch kolejkach cyklu turniejów dla amatorów i weteranów “OMIDA OPEN’ w klasyfikacji kategorii “OPEN’ prowadzi Tomasz Siudek przed Michałem Silskim.W kategorii /+60/ na czele klasyfikacji Marek Andrzejczak przed Zbigniewem Pietrzniakiem. W kategorii /+45/ prowadzi Zbigniew Kuziemkowski przed Krzysztofem Zgłobickim. Kolejny turniej rozegrany zostanie 19 października br. Zapraszamy (więcej…)

więcej

II Turniej “OMIDA OPEN” – 28 września 2019 r. godz. 15.45 – sobota (zawody dla amatorów i weteranów) hala MRKS Gdańsk

II Turniej “OMIDA OPEN” – 28 września 2019 r. godz. 15.45 – sobota (zawody dla amatorów i weteranów) hala MRKS Gdańsk

🕔10:38, 23.Wrz 2019

W hali MRKS Gdańsk – Gdańsk Zaspa ul. Meissnera 1, rozegrany zostanie w sobotę 28 września br. I Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów. Zapisy do godz. 15.45. Początek gier 16.

Zapraszamy. (więcej…)

więcej

III KASZUBSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO im. Bronisława Lisa – 22.09.2019 r. – Sierakowice

III KASZUBSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO im. Bronisława Lisa – 22.09.2019 r. – Sierakowice

🕔19:02, 15.Wrz 2019

Gmina Sierakowice i Uczniowski Klub Sportowy “LIS” Sierakowice zapraszają do startu w III Kaszubskim turnieju tenisa stołowego im. Bronisława Lisa.

Komunikat organizacyjny:III Kaszubski Turniej Tenisa Stołowego

więcej

Katarzyna Płotka /KTS-K GOSRiT Luzino/ i Bogusław Koszyk /LKS Pogoń Lębork/ wygrali I WTK Seniorów podczas X Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie.

Katarzyna Płotka /KTS-K GOSRiT Luzino/ i Bogusław Koszyk /LKS Pogoń Lębork/ wygrali I WTK Seniorów podczas X Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie.

🕔16:40, 13.Wrz 2019

Ostatnimi konkurencjami X Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie były turnieje seniorek i seniorów. Wśród seniorek finał rozegrały między sobą Katarzyna i Magda Płotka /obie KTS-K GOSRiT Luzino/ i zakończył się on zwycięstwem Katarzyny Płotka. Wśród panów wyrównany i stojący na wysokim poziomie  pojedynek finałowy stoczyli były mistrz Polski Artur Daniel /KS AZS AWFiS Gdańsk/ i Bogusław Koszyk /LKS Pogoń Lębork/. Zwyciężył Bogusław Koszyk. (więcej…)

więcej

Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/ i Szymon Białk /UKS Orlik Gdynia/ – w kategorii młodzik oraz Adrianna Licbarska /MRKS Gdańsk/ i Dawid Michna /UKS LIS Sierakowice/ – w kategorii junior – zwycięzcami turniejów kwalifikacyjnych do I GPP – ramach X Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie

Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/ i Szymon Białk /UKS Orlik Gdynia/ – w kategorii młodzik oraz Adrianna Licbarska /MRKS Gdańsk/ i Dawid Michna /UKS LIS Sierakowice/ – w kategorii junior – zwycięzcami turniejów kwalifikacyjnych do I GPP – ramach X Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie

🕔11:51, 13.Wrz 2019

W drugim dniu Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie w ramach wojewódzkich turniejów kwalifikacyjnych /WTK/ o awanse do turniejów GPP walczyli młodzicy i juniorzy.

W turnieju młodziczek najlepsza była Agata Felskowska /UKS Remus Miechucino/, która w finale pokonała Weronikę Czajkowską /MTS Kwidzyn/.

Wśród młodzików zwyciężył Szymon Białk /UKS Orlik Gdynia/ przed Piotrem Sękowskim /KS AZS AWFiS Gdańsk/.

Turniej juniorek wygrała Adrianna Licbarska /MRKS Gdańsk/, która w finale pokonała Paulinę Pręda /KS AZS AWFiS Gdańsk/.

.Turniej juniorów wygrał Dawid Michna /UKS LIS Sierakowice/ przed Maksymilianem Alot /MRKS Gdańsk/. (więcej…)

więcej

Tomasz Siudek /”- 45″/ i Tomasz Malinowski /”+ 45″/ zwyciężyli w V Memoriale Zbyszka Kucharskiego – podczas X Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie

Tomasz Siudek /”- 45″/ i Tomasz Malinowski /”+ 45″/ zwyciężyli w V Memoriale Zbyszka Kucharskiego – podczas X Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie

🕔11:32, 13.Wrz 2019

Tradycyjnie podczas Festiwalu tenisa stołowego w Żukowie rozgrywany jest Memoriał Zbyszka Kucharskiego, którego ostatnim  klubem był GKS Żukowo.

Uczestnicy zawodów ciepło wspominali postać Zbyszka, który przedwcześnie odszedł.

Wyniki końcowe Memoriału:2019-09_07_MEMORIAŁ_KUCHARSKI (więcej…)

więcej

Paulina Godlewska /MTS Kwidzyn/ i Rafał Formela /MRKS Gdańsk/ zwycięzcami I WTK kadetów podczas X Festiwalu Tenisa Stołowego w Żukowie

Paulina Godlewska /MTS Kwidzyn/ i Rafał Formela /MRKS Gdańsk/ zwycięzcami I WTK kadetów podczas X Festiwalu Tenisa Stołowego w Żukowie

🕔17:30, 12.Wrz 2019


W ubiegłą sobotę w Żukowie,  tradycyjnie podczas X Festiwalu Tenisa Stołowego, nastąpiło uroczyste otwarcie przez burmistrza Gminy Żukowa p. Wojciecha Kankowskiego nowego sezonu tenisa stołowego w województwie pomorskim.

Podczas otwarcia najlepszym klubom, zawodniczkom i zawodnikom ubiegłego sezonu wręczono pamiątkowe medale.

Po otwarciu do rywalizacji przystąpili zawodniczki i zawodnicy kategorii kadet.

Wśród kadetek zwyciężyła Paulina Godlewska /MTS Kwidzyn/, która w finale pokonała Lilianę Wollschlaeger ?UKS Skoczek Sopot/.

Turniej kadetów wygrał Rafał Formela /MRKS/, który w finale pokonał Samuela Michna /UKS LIS Sierakowice/. (więcej…)

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY