Powrót

Archiwum


XX Turniej “Pelplin Open” o nagrody Burmistrza Pelplina – 24 listopada (niedziela ) 2019 r. – godz. 9.30 – Sala sportowa Subkowy

XX Turniej “Pelplin Open” o nagrody Burmistrza Pelplina – 24 listopada (niedziela ) 2019 r. – godz. 9.30 – Sala sportowa Subkowy

🕔15:01, 14.Lis 2019

Zapraszamy do startu w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego dzieci, młodzież i dorosłych.

Komunikat organizacyjny:XX P.O.

więcej

II Rodzinny turniej tenisa stołowego – piątek 15 listopada 2019 r. godz. 18. Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 – Zaspa

II Rodzinny turniej tenisa stołowego – piątek 15 listopada 2019 r. godz. 18. Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 – Zaspa

🕔15:32, 13.Lis 2019

(więcej…)

więcej

Turniej tenisa stołowego dla amatorów i weteranów – Lębork – 16 listopada 2019 r. godz. 15.00 – Miejska Hala Sporotowa

Turniej tenisa stołowego dla amatorów i weteranów – Lębork – 16 listopada 2019 r. godz. 15.00 – Miejska Hala Sporotowa

🕔15:27, 13.Lis 2019

Cel: Popularyzacja tenisa stołowego
Organizator – FHU Orion Rafał Bąk
Uczestnictwo : Kategorie wiekowe :
a. do 50 lat (kobiety, mężczyźni) – amatorzy
b. powyżej 50 lat (kobiety,mężczyźni) – amatorzy
c. „open” – w kategorii „open” mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy z licencjami PZTS, w pozostałych kategoriach tylko amatorzy (nie posiadający licencji zawodniczej PZTS co najmniej od 2 lat). Każdy zawodnik ma prawo startu w jednej kategorii.
4. Termin zawodów: 16.11.2019 r. (sobota) .Turniej rozpoczyna się o godz.16.00. Losowanie do turnieju godz. 15.30
5. Miejsce zawodów: Miejska Hala Sportowa w Lęborku ul.P.Skargi 52 . (więcej…)

więcej

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów – 13 listopada (ŚRODA) 2019 r. godz. 17 – Hala MRKS Gdańsk

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów – 13 listopada (ŚRODA) 2019 r. godz. 17 – Hala MRKS Gdańsk

🕔09:42, 7.Lis 2019

ZAPRASZAMY DO STARTU W II WTK SENIORÓW>

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY:2019-11-05_KOM_SENIORZY_II_WTK

więcej

V Memoriał im. Jerzego Zienkiewicza – 10 listopada 2019 r. Hala MOSiR Rumia

V Memoriał im. Jerzego Zienkiewicza – 10 listopada 2019 r. Hala MOSiR Rumia

🕔15:21, 4.Lis 2019

V REGULAMIN MEMORIAŁU im.Jerzego Zienkiewicza (więcej…)

więcej

Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/ i Fabian Peikowski /KS Beniaminek Starogard Gdańsk/ wygrali turnieje w kategorii kadet w drugim dniu V Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/ i Fabian Peikowski /KS Beniaminek Starogard Gdańsk/ wygrali turnieje w kategorii kadet w drugim dniu V Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

🕔15:00, 4.Lis 2019

W drugim dniu V Powiślańskiego Turnieju Tenisa Stołowego o awans do II GPP Kadetów walczyli zawodnicy i zawodniczki kategorii junior młodszy.

Wśród kadetek zwyciężyła Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/, która w finale pokonała Weronikę Czajkowską/MTS Kwidzyn/. Wśród kadetów wygrał Fabian Peikowski /KS Beniaminek Starogard Gdański/ przed Krzysztofem Bohn //ATS Małe Trójmiasto Rumia/. Gratulujemy !!!!!!

Wyniki końcowe:V POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO kadeci (więcej…)

więcej

V POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W KWIDZYNIE – Paulina Pręda /KS AZS AWFiS Gdańsk/ i Adam Rudo /MRKS Gdańsk/ wygrali turnieje juniorskie a Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/ i Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ zwyciężyli w turniejach kategorii młodzik

V POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W KWIDZYNIE – Paulina Pręda /KS AZS AWFiS Gdańsk/ i Adam Rudo /MRKS Gdańsk/ wygrali turnieje juniorskie a Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/ i Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ zwyciężyli w turniejach kategorii młodzik

🕔14:36, 4.Lis 2019

W pierwszym dniu, bardzo dobrze zorganizowanego V Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie rozegrano turnieje w dwóch kategoriach wiekowych młodzika i juniora. Turnieje te były eliminacjami do II GPP młodzików i juniorów. Wśród juniorek zwyciężyła Paulina Pręda /KS AZS AWFiS Gdańsk/, która w finale pokonała Emilię Zdrojewską ?UKS Skoczek Sopot/. Turniej juniorów wygrał Adam Rudo przed Rafałem Formela /obaj MRKS Gdańsk/.  W kategorii młodziczek wygrała reprezentantka gospodarzy Weronika Czajkowska, która w finale pokonała Julię Czaja /MRKS Gdańsk/. Wśród młodzików najlepszym był Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ przed Szymonem Białk /UKS Orlik Gdynia/. Zwycięzcy turniejów zakwalifikowali się do turniejów głównych II GPP. Gratulujemy!!!!

(więcej…)

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY