Powrót

Archiwum


Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/ i Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ wśród żaków oraz Julia Czaja /MRKS Gdańsk/ i Wiktor Post /MRKS Gdańsk/ wśród skrzatów – mistrzami województwa pomorskiego

Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/ i Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ wśród żaków oraz Julia Czaja /MRKS Gdańsk/ i Wiktor Post /MRKS Gdańsk/ wśród skrzatów – mistrzami województwa pomorskiego

🕔12:54, 28.Maj 2019

Mistrzostwa województwa żaków i skrzatów były ostatnia impreza mistrzowską w naszym województwie w sezonie 2018/2019.

Wśród żaczek tytuł mistrzowski wywalczyła Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/, która w finale pokonała Karolinę Białk /ATS Małe Trójmiasto Rumia/.

Najlepszym żakiem został Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/, który w finale wygrałz Bartoszem Mech /UKS Orlik Gdynia/.

Turniej skrzatek wygrała Julia Czaja /MRKS Gdańśk/ przed Martyną  Stosio /GKTS Gdańsk/ a skrzatów wygrał Wiktor Post/ MRKS Gdańśk/ przed Adamem Treder /GKTS Gdańśk/. Gratulujem (więcej…)

więcej

Tenisistki stołowe MRKS Gdańsk zdobyły Puchar Polski

Tenisistki stołowe MRKS Gdańsk zdobyły Puchar Polski

🕔16:11, 27.Maj 2019

Tenisistki stołowe MRKS Gdańsk wygrały Puchar Polski!


W rozegranym w Gdańsku finale Drużynowego Pucharu Polski Kobiet tenisistki stołowe MRKS okazały się najlepsze. (więcej…)

więcej

Tomasz Siudek /”kat. – 45″/, Zbigniew Kuziemkowski /”kat. +45″/, Zbigniew Pietrzniak /kat. +60″/ i Krzysztof Konkel /kat. “Open”/ zwycięzcami III edycji turniejów tenisa stołowego “OMIDA OPEN” dla amatorów i wetaranów

Tomasz Siudek /”kat. – 45″/, Zbigniew Kuziemkowski /”kat. +45″/, Zbigniew Pietrzniak /kat. +60″/ i Krzysztof Konkel /kat. “Open”/ zwycięzcami III edycji turniejów tenisa stołowego “OMIDA OPEN” dla amatorów i wetaranów

🕔12:19, 27.Maj 2019

W zakończonej III edycji turniejów tenisa stołowego “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów, podczas której rozegrano 17 cykli turniejów w czterech kategoriach starowało 246 osób.
Do punktacji końcowej zaliczało sie 15 najlepszych wyników spośród 17.

W poszczegółnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:
Kategoria „do 45”
1. Siudek Tomasz /1519 pkt/; 2. Konkel Krzysztof /1512 pkt/ 3.Lange Mateusz /1411 pkt/
Kategoria „ponad 45”
1.Kuziemkowski Zbigniew /1612 pkt/; 2.Andrzejczak Marek /1567 pkt/; 3. Miklaszewski Witold /1481 pk/
Kategoria „ponad 60”
1. Pietrzniak Zbigniew /1675 pkt/; 2. Kwidziński Bogdan /1625 pkt/; 3.Karczmarczyk Mirosłąw /1527 pkt/
Kategoria „OPEN”
1.Konkel Krzysztof /1523 pkt/; 2. Miklaszewski Witold /1479 pkt/; 3. Siudek Tomasz / 1465 pkt/ (więcej…)

więcej

Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/ i Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego juniorów młodszych

Ewa Krakowiak /GKTS Gdańsk/ i Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego juniorów młodszych

🕔11:14, 27.Maj 2019

W hali sportowej Zespołu Szkół w Subkowach rozegrano mistrzostwa województwa pomorskiego w kategorii junior młodszy.

Tytuły mistrzowskie wywalczyli:

Gra pojedyncza kadetek: Ewa Krakowiak /gkts gdańsk/;

Gra pojedyncz kadetów: Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/;

Gra podwójna kadetek:Adrianna Licbarska/Zuzanna Czaja / obie MRKS Gdańsk/;

Gra podwójna kadetów: Kamil Niewiadomski/ATS Małe Trójmiasto Rumia/ i Rafał Formela /MRKS Gdańsk/

Gra mieszana:  Zuzanna Czaja/Maksymilian Alot /MRKS Gdańsk/. (więcej…)

więcej

Finał Drużynowego Pucharu Polski Kobiet – 21 maja (wtorek) 2019 r. – godz. 13. (I runda) i 15. (finał)

Finał Drużynowego Pucharu Polski Kobiet – 21 maja (wtorek) 2019 r. – godz. 13. (I runda) i 15. (finał)

🕔10:15, 21.Maj 2019

więcej

Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów –

Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów –

🕔16:44, 20.Maj 2019

Komunikat organizacyjny:   Komunikat org Mistrz. Woj. Żaków 2019

Klasyfikacja Skrzatek i Skrzatów po IV WTK:2019-05-18_KLASYF_SKRZACI_PO_IV_WTK

więcej

Rodzinnie i na sportowo przy pingpongowych stołach _ 1 czerwca 2019 r. od godz. 8.45 – Hala MOSIR RUMIA

Rodzinnie i na sportowo przy pingpongowych stołach _ 1 czerwca 2019 r. od godz. 8.45 – Hala MOSIR RUMIA

🕔11:38, 20.Maj 2019

więcej

Turniej tenisa stołowego o nagrody Starosty Tczewskiego – 1 czerwca 2019 r. godz. 9.30 Subkowy

Turniej tenisa stołowego o nagrody Starosty Tczewskiego – 1 czerwca 2019 r. godz. 9.30 Subkowy

🕔14:16, 17.Maj 2019

Zapraszamy do udziału w zawodach.

Komunikat organizacyjny:turniej DZień DZieckaPDF

więcej

Aleksandra Michalak /MRKS/ i Jakub Witkowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego juniorów

Aleksandra Michalak /MRKS/ i Jakub Witkowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ – mistrzami województwa pomorskiego juniorów

🕔14:09, 17.Maj 2019

(więcej…)

więcej

Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ i Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ najlepsi wśród żaków a Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ i Martyna Stosio /GKTS/ najlepsi wśród skrzatów

Anna Draws /UKS Lis Sierakowice/ i Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ najlepsi wśród żaków a Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/ i Martyna Stosio /GKTS/ najlepsi wśród skrzatów

🕔09:52, 15.Maj 2019

W ostatnią sobotę w hali MRKS Gdańsk o dodatkowe dwa miejsca uprawniające do startu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków walczyli najmłodsi pomorscy pingpongiści.

Wśród żaczek awans do IMP wywalczyły Anna Draws  /UKS Lis Sierakowice/ i Amelia Stefaniak /MTS Kwidzyn/. Awans wśród żaków wywalczyli Kajetan Rembalski /UKS Skoczek Sopot/ i Bartosz Mech /UKS Orlik Gdynia/. Gratulujemy.

W rozegranym turnieju skrzatek zwyciężyła Martyna Stosio /GKTS/a w turnieju skrzatów Jan Głuszkiewicz /MTS Kwidzyn/. Gartulujemy.

Poniżej migawki z dekoracji najlepszych zawodników III WTK. (więcej…)

więcej