Powrót

Archiwum


VII Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 1 grudnia 2018 r. godz. 15.40 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

VII Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 1 grudnia 2018 r. godz. 15.40 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

🕔10:15, 26.Lis 2018

W najbliższą sobotę w hali MRKS Gdańsk rozegrany zostanie przedostatni w tym roku turniej “OMIDA OPEN> Kategorie wiekowe “, do 45” , “ponad 45” “ponad 60” i ponad 70 a także OPEN OPEN dla wszystkich . Zapraszamy.

więcej

Maja Miklaszewska /MRKS Gdańsk/ wygrała w Ostródzie II Grand Prix Polski Juniorek

Maja Miklaszewska /MRKS Gdańsk/ wygrała w Ostródzie II Grand Prix Polski Juniorek

🕔09:55, 26.Lis 2018


W zakończonym w niedzielę w Ostródzie II GPP Juniorów duży sukces odnieśli pomorscy juniorzy i juniorki. Maja Miklaszewska wygrała ten turniej pokonując w finale Natalię Szymczyk / Skarbek Tarnowskie Góry/ 4:1 a Ola Michalak zajęła miejsca 3-4. Wśród juniorów wysokie miejsca 3-4 wywalczyli zawodnicy KS AZS AWFiS Gdańsk Jakub Witkowski i Michał Małachowski. Gratulujemy.

więcej

VI Turniej Tenisa Stołowego “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 24 listopada 2018 r. /zapisy do 15.40/ hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

VI Turniej Tenisa Stołowego “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 24 listopada 2018 r. /zapisy do 15.40/ hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

🕔10:16, 18.Lis 2018

KLASYFIKACJE PO 5. TRNIEJACH “OMIDA OPEN”

KATEGORAIA “- 45”: 2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_-45

KATEGORAIA “+ 45”: 2018-11-03_KLASYF_PO_5_OMIDA_OPEN_+45

KATEGORIA “+ 60”: 2018-10-20_KLASYF_PO_5_OMIDA_OPEN_+60

KATEGORIA “OPEN”:2018-10-20_KLASYF_PO_5_OMIDA_OPEN_OPEN

 

więcej

“Potyczki tenisowe” o nagrody Starosty Tczewskiego – 25 listopada 2018 r. – 9.00 – Subkowy

“Potyczki tenisowe” o nagrody Starosty Tczewskiego – 25 listopada 2018 r. – 9.00 – Subkowy

🕔17:29, 14.Lis 2018

UKS Gminy Pelplin “Tenisista Rudno” zaprasza do udziału w turniejach w kategoriach od Skrzata do Weterana o nagrody Starosty Tczewskiego.

Komunikat organizacyjny:potyczki tenisowe-2018

więcej

Drużyny MTS Kwidzyn /dziewczęta i żacy/ i KS AZS AWFiS /chłopcy/ najlepsi w finale wojewódzkim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego

Drużyny MTS Kwidzyn /dziewczęta i żacy/ i KS AZS AWFiS /chłopcy/ najlepsi w finale wojewódzkim Drużynowego Turnieju Uczniowskiego

🕔17:13, 14.Lis 2018

W sali gimnastycznej ZKiW w Rudnie rozegrano finał wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego.

W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna KS AZS AWFiS Gdańsk przed UKS Orlik Gdynia. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się drużyna MTS Kwidzyn przed MRKS Gdańsk. W kategorii żaków zwyciężyła drużyna MTS Kwidzyn przed drużyna UKS Tenisista Rudno.

Wyniki końcowe:2018-11-11_wyniki_DRUŻ_TUR_UCZNIOWSKI

 

więcej

Liliana Wollschlaeger i Rafał Formela wygrali finał wojewódzki Mini Olympic Games w Rudnie

Liliana Wollschlaeger i Rafał Formela wygrali finał wojewódzki Mini Olympic Games w Rudnie

🕔16:55, 14.Lis 2018

11 listopada w Rudnie rozegrano finał wojewódzki Mini Olympic Games. Zawody miały tez cel poza sportowy , którym była promocja rocznicy 100. lecia Niepodległości Polski.  Wśród dziewcząt zwyciężyła Liliana Wollschlaeger przed Pauliną Godlewską a w turnieju chłopców zwyciężył Rafał Formela przed Szymonem Białk.

Wyniki końcowe turniejów:2018-11-11_wyniki_MOG

 

więcej

XV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego o GRAND PRIX Ziemi Chojnickiej – Chojnice 18 listopada 2018 r.

XV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego o GRAND PRIX Ziemi Chojnickiej – Chojnice 18 listopada 2018 r.

🕔14:04, 11.Lis 2018

Uczniowski Klub Sportowy “ÓSEMKA” Chojnice zaprasza na do startu w XV Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Ziemi Chojnickiej.

Kategoraia uczniowie – godz. 9.00

Kategorie: kobiety i mężczyźni – godz. 13.

Komunikat organizacyjny:Regulamin GP Ziemi Chojnickiej w Tenisie Stołowym-2018

więcej

Marta Krajewska /MRKS Gdańsk/ i Adrian Więcek wygrali turniej kwalifikacyjny do II GPP Seniorów

Marta Krajewska /MRKS Gdańsk/ i Adrian Więcek wygrali turniej kwalifikacyjny do II GPP Seniorów

🕔12:21, 6.Lis 2018

W II WTK wśród seniorek w finale Marta Krajewska pokonała swoja koleżankę klubowa Darię Kędzior a wśród seniorów Adrian Więcek /niestowarzyszony/ pokonał Jana Zandeckiego /KS AZS AWFiS Gdańsk/. Warto dodać, że limity indywidualne do staru w II GPP wśród seniorek mają Agnieszka Kaczmarek i Aleksandra Michalak /obie MRKS Gdańsk/ i  Adam Dosz //LKS Pogoń Lębork/, Alan Woś /ATS Małe Trójmiasto Rumia/ i Witkowski Jakub /KS AZS AWFiS Gdańsk/

Wyniki końcowe;

Seniorki:2018-11-04_WYNIKI_II_WTK_SENIORKI

Seniorzy:2018-11-04_WYNIKI_II_WTK_SENIORÓW

więcej

Finał wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego – 11 listopada 2018 r. godz. 12.30 Rudno

Finał wojewódzki Drużynowego Turnieju Uczniowskiego – 11 listopada 2018 r. godz. 12.30 Rudno

🕔16:27, 5.Lis 2018

Zapraszamy do udziału drużyny chłopców i dziewcząt urodzonych w roku 2008 i później (w grupie starszej), i urodzonych w latach 2006-2007 (grupa młodsza).

Komunikat organizacyjny:2018-11-04_KOM_2_DRUŻ_TUR_UCZNIOWSKI

więcej

Finał wojewódzki Mini Olympic Games “Rudno 2018” – 11 listopada 2018 r. godz. 10. RUDNO

Finał wojewódzki Mini Olympic Games “Rudno 2018” – 11 listopada 2018 r. godz. 10. RUDNO

🕔16:16, 5.Lis 2018

Zapraszamy do startu w finale wojewódzkim Mini Olympic Games – dziewczęta i chłopców urodzonych w roku 2006 i młodszych.

Komunikat organizacyjny:2018-11-04_KOM_MOG

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń