Powrót

Archiwum


II WTK Seniorek i Seniorów – 4 listopada 2018 r. Hala MRKS Gdańsk; godz. 10.00

II WTK Seniorek i Seniorów – 4 listopada 2018 r. Hala MRKS Gdańsk; godz. 10.00

🕔16:29, 30.Paź 2018

Zapraszamy do startu w II WTK Seniorek i Seniorów, który jest kwalifikacja do II GPP Seniorów.

Termin 4 listopada 2018 r.; godz. 10.00

Miejsce: Hala MRKS Gdańsk ; Gdańsk -Zaspa, ul. Meissnera 1

Prawo startu: seniorzy, seniorki, juniorzy juniorki, kadeci, kadetki, młodziczki i młodzicy posiadający licencje woj. pomorskiego na sezon 2018/2019.

Piłeczki : Butterfly ***

Komunikat organizacyjny:2018-10-29_KOM_SENIORZY_II_WTK

 

więcej

IV Memoriał Jerzego Zienkiewicza – 4 listopada 2018 r. godz. 9.00 ; Hla MOSiR Rumia

IV Memoriał Jerzego Zienkiewicza – 4 listopada 2018 r. godz. 9.00 ; Hla MOSiR Rumia

🕔14:02, 26.Paź 2018

Organizatorzy zapraszają do udziału w IV Memoriale  Jerzego Zienkiewicza.

więcej

V Turniej “Omida Open” – 3 listopada 2018 r. – godz. 15.40 ; hala MRKS Gdańsk – ul. Meissnera 1

V Turniej “Omida Open” – 3 listopada 2018 r. – godz. 15.40 ; hala MRKS Gdańsk – ul. Meissnera 1

🕔16:32, 25.Paź 2018

Już 3 listopada 2018 r. piąty turniej w ramach “OMIDA OPEN”. W klasyfikacji turniejów “OMIDA OPEN” po czterech turniejach w poszczególnych kategoriach wiekowych prowadzą: ‘- 45’ Kacper Materek przed Mateuszem Lange; ” +45″ Zbigniew Kuziemkowski przed Markiem Andrzejczakiem; “+ 60” Zbigniew Pietrzniak przed Bogdanem Kwidzińskim a w kategorii OPEN Kacper Materek przed Mateuszem Lange. Gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej.

Klasyfikacje po 4. turniejach:

“-45”:2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_-45

“+45”: 2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_+45

“+60”: 2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_60

“OPEN”; 2018-10-20_KLASYF_PO_4_OMIDA_OPEN_OPEN

więcej

Rozgrywki III Ligi mężczyzn po 5. kolejce – GTS LUKS FORTUS II Straszyn liderem

Rozgrywki III Ligi mężczyzn po 5. kolejce – GTS LUKS FORTUS II Straszyn liderem

🕔16:12, 25.Paź 2018

W rozgrywkach III ligi mężczyzn na czele z dorobkiem 10 punktów jest drużyna GTS LUKS Fortus II Straszyn a na drugim miejscu plasuje sie drużyna HERTY Tczew. W rankingu najlepszych zawodników rozgrywek po 4. kolejce prowadzą : Adam Kozikowski i Adrian Dudkiewicz z Herty Tczew i Przemysław Dosz z GOSRiT Luzino – wszyscy z dorobkiem 21 punktów.

Wyniki i tabela po 5. kolejce:III 18_19 Wyniki 005

Ranking zawodników po 4. kolejce:III 18_19 ranking 04

więcej

Rozgrywki IV ligi tenisa stołowego mężczyzn w toku

Rozgrywki IV ligi tenisa stołowego mężczyzn w toku

🕔16:01, 25.Paź 2018

Rozgrywki IV ligi mężczyzn odbywają się w trzech grupach. Po trzech kolejkach: w grupie “A” z dorobkiem 4 punktów prowadza drużyny MKS Debrzno i C.S.T. Czarne; w grupie B GOSiR Sksrszewy (6 pkt.) a w grupie “C” po 6 punktów zdobyły drużyny MRKS II Gdańsk i ATS IV Małę Trójmiasto Rumia.

Wyniki i tabela po 3. kolejce:IV 18_19 Wyniki 03

więcej

UWAGA !!! Zmiana kolejności rozgrywania II WTK Młodzików, kadetów /Juniorów młodszych / i Juniorów

UWAGA !!! Zmiana kolejności rozgrywania II WTK Młodzików, kadetów /Juniorów młodszych / i Juniorów

🕔13:24, 23.Paź 2018

Uprzejmie ponownie informujemy, że nastąpiła zmiana  w stosunku do planowanej w Kalendarzu Rozgrywek kolejności rozgrywania II Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych młodzików, kadetów i juniorów. Zmiana ta jest przede wszystkim korzystna dla zawodników, którzy maja duże szanse rywalizować w kategoriach wyższych – pokazało to doświadczenie I WTK w Żukowie. Zgodnie z Komunikatem Organizacyjnym w sobotę  27 października turnieje rozgrywają Kadeci /juniorki młodsze i juniorzy młodsi/ a w niedzielę 28 października o godz. 10. rozpoczynają młodziczki i młodzicy a następnie o godz. 13. grają juniorzy.Za zmianę przepraszamy.

więcej

Julia Czaja /MRKS Gdańsk/ najlepsza wśród żaczek i skrzatek a  Dominik Majkowski /UKS Juvenia Półczno/ i Jan Głoszkiewicz /MTS Kwidzyn/ najlepsi wśród żaków i skrzatów

Julia Czaja /MRKS Gdańsk/ najlepsza wśród żaczek i skrzatek a Dominik Majkowski /UKS Juvenia Półczno/ i Jan Głoszkiewicz /MTS Kwidzyn/ najlepsi wśród żaków i skrzatów

🕔13:11, 23.Paź 2018

W rozegranym I wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Żaczek, Żaków, Skrzatek i Skrzatów kwalifikacje do udziału w I GPP Żaczek i Żaków wywalczyli; Julia Czaja i Dominik Majkowski.

Wyniki końcowe:

Żaczki:2018-09-30_WYNIKI_I_WTK_ŻACZEK

Żacy:2018-09-30_WYNIKI_I_WTK_ŻAKÓW

Skrzatki:2018-09-30_WYNIKI_I_WTK_SKRZATEK

Skrzaci:2018-09-30_WYNIKI_I_WTK_SKRZATÓW_k

Podczas otwarcia zawodów pamiątkowe plakietki wręczono najlepszym skrzatkom i skrzatom sezonu 2017/2018

Najlepsze skrzatki sezonu 2017/2018: 1. Julia Czaja/ MRKS Gdańsk/ ; 2. Karolina Białk /UKS Wicher Wierzchucino/; 3. Amelia Stefaniak /MTS Kwidzyn/ 4. Natalia Duszyńska /UKS Tenisista Rudno/.

Najlepsi skrzaci ubiegłego sezonu: 1. Samuel Michna/ UKS Lis Sierakowice/ – brak na zdjęciu; 2. Leon Kaczorowski / MTS Kwidzyn/; 3. Bartosz Mech /UKS Orlik Gdynia/; 4. Jan Głuszkiewicz/MTS Kwidzyn/; 5. Damian Tusiński/ GKTS Gdańsk/.

więcej

IV Powiślański Festiwal Tenisa Stołowego KWIDZYN 2018

IV Powiślański Festiwal Tenisa Stołowego KWIDZYN 2018

🕔13:11, 16.Paź 2018

Zapraszamy do udziału w II WTK Młodzików, Kadetów i Juniorów, będącymi delaminacjami do II Grand Prix Polski.

27.10.2018 (sobota)

II WTK juniorów młodszych / juniorek mł. /ur. 2004 i mł./-
Losowanie o godz. 10.00 , początek gier godz. 10.30.

28.10.2018 (niedziela)
II WTK młodzików / młodziczek /ur. 2006 i mł./
Losowanie o godz. 10.00 , początek gier godz. 10.30.

II WTK juniorów / juniorek /ur. 2001 i mł./
Losowanie o godz. 13.00, początek gier godz. 13.30,

Miejsce:
– Hala Sportowa KCSiR – Szkoła Ponadgimnazjalna Nr 2 w Kwidzynie ul. Żwirki i Wigury.

Prawo startu mają:
– Juniorzy, juniorki, juniorzy młodsi, juniorki młodsze, młodzicy i młodziczki, posiadający aktualne licencje na sezon 2018/2019 i ważne badanie lekarskie, określające zdolności do udziału w zawodach na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22.12.2004 (Dz.U. Nr 282 poz. 2815) i Ustawa o Sporcie Kwalifikowanym z 29 lipca 2005 (Dz.U. Nr 155 poz. 1298),

Uwagi dodatkowe
Zawodnicy, trenerzy i inne osoby prowadzące zawodników /coaching/ zobowiązane są do posiadania obuwia sportowego, nie spełnienie tego warunku będzie skutkować opuszczeniem parkietu hali.
W czasie trwania turnieju będzie czynny bufet.
Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni lub na terenie obiektów udostępnianych w czasie zawodów.


Załączniki:

Komunikat organizacyjny

Klasyfikacje po I WTK i I GPP

Juniorki
Juniorzy
Kadetki
Kadeci (korekta)
Młodziczki
Młodzicy

więcej

IV Turniej Tenisa Stołowego “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – Hala MRKS Gdańsk – 20 października 2018 r. godz. 15.40

IV Turniej Tenisa Stołowego “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – Hala MRKS Gdańsk – 20 października 2018 r. godz. 15.40

🕔08:33, 15.Paź 2018

Klasyfikacje po 3. turniejach “OMIDA OPEN”:

Kategoria “- 45”:2018-10-06_KLASYF_PO_3_OMIDA_OPEN_-45

Kategoria “+45”:2018-10-06_KLASYF_PO_3_OMIDA_OPEN_+45

Kategoria”OPEN”:2018-10-06_KLASYF_PO_3_OMIDA_OPEN_OPEN

więcej

III Turniej Tenisa Stołowego “OMIDA OPEN” 6 października 2018 r. godz. 15.40 Hala MRKS Gdańsk

III Turniej Tenisa Stołowego “OMIDA OPEN” 6 października 2018 r. godz. 15.40 Hala MRKS Gdańsk

🕔11:54, 2.Paź 2018

KLASYFIKACJE PO 2. TURNIEJACH “OMIDA OPEN’

Kategoria ‘- 45”:2018-09-29_KLASYF_K-45_PO_2_OMIDA

Kategoria “+ 45”:2018-09-29_KLASYF_K+45_PO_2_OMIDA

Kategoria “+ 60”2018-09-29_KLASYF_K+60_PO_2_OMIDA

Kategoria “OPEN”:2018-09-29_KLASYF_OPEN_PO_2_OMIDA

 

 

więcej