Powrót

Archiwum


Start rozgrywek IV ligi mężczyzn – terminarz, adresy klubów,

Start rozgrywek IV ligi mężczyzn – terminarz, adresy klubów,

🕔11:38, 25.Wrz 2018

Terminarz: IV 18_19 Terminarz 1 rundy

Grupy rozgrywkowe:IV 18_19 Grupy terytorialne

Adresy klubów:IV 18_19 Adresy drużyn

 

więcej

Ruszają rozgrywki III ligi mężczyzn – terminarz, adresy, rankingi

Ruszają rozgrywki III ligi mężczyzn – terminarz, adresy, rankingi

🕔11:30, 25.Wrz 2018

Terminarz I rundy:III 18_19 Terminarz 1 runda

Adresy klubów:III 18_19 Adresy

Rankingi:III 18_19 Rankingi klubowe

więcej

II Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 29 września/sobota/ 2018 r. godz. 15.40 -Hala MRKS Gdańsk

II Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 29 września/sobota/ 2018 r. godz. 15.40 -Hala MRKS Gdańsk

🕔11:24, 24.Wrz 2018

WYNIKI I “OMIDA OPEN”

Kategoria “_45”:2018-09-22_KLASYF_-45_OMIDA_OPEN_2018_2019_po_I

Kategoria “+45”: 2018-09-22_KLASYF_+45_OMIDA_OPEN_2018_2019_po_I

Kategoria “+60”: 2018-09-22_KLASYF_+60_OMIDA_OPEN_2018_2019_po_I

Kategoria “OPEN”:2018-09-22_KLASYF_OMIDA_OPEN_2018_2019_

 

więcej

I WTK Żaków i Skrzatów – 30 września 2018 r. godz. 10.00 Hala MRKS Gdańsk

I WTK Żaków i Skrzatów – 30 września 2018 r. godz. 10.00 Hala MRKS Gdańsk

🕔11:15, 24.Wrz 2018

Komunikat organizacyjny:2018-09-23_KOMUNIKAT_I _WTK_ŻAKÓW_SKRZATÓW

Klasyfikacje:

Żaczek:2018-09-12_KLASYF_ZACZE K_PO_SEZONIE_2017_18

Żaków:2018-09-12_KLASYF_ŻACY_PO_SEZONIE_2017_18

Skrzatek2018-09-12_KLASYF_SKRZATEK_PO_SEZONIE_2017_18

Skrzatów:2018-09-12_KLASYF_SKRZAT ÓW_PO_SEZONIE_2017_18

więcej

Agnieszka Kaczmarek /MRKS Gdańsk/ i Adam Dosz /LKS Pogoń Lębork/ wygrali I WTK Seniorek i Seniorów

Agnieszka Kaczmarek /MRKS Gdańsk/ i Adam Dosz /LKS Pogoń Lębork/ wygrali I WTK Seniorek i Seniorów

🕔21:26, 23.Wrz 2018

Agnieszka Kaczmarek i Adam Dosz wygrywając I WTK wywalczyli bezpośredni awans do I GPP Seniorek i Seniorów.

Wyniki końcowe

Seniorek:2018-09-23_WYNIKI_I_WTK_SENIOREK

Seniorów:2018-09-23_WYNIKI_I_WTK_SENIORÓW

Zawody poprzedziła dekoracja najlepszych juniorek i juniorów województwa pokorskiego w sezonie 2017/2018:

Najlepsze juniorki sezonu 2017/2018: 1. Michalak Aleksandra /MRKS Gdańsk/; 2. Miklaszewska Maja /MRKS Gdańsk/; 2. Płotka Katarzyna /KST-K GOSRiT Luzino/; 4. Płotka Magda/KST-K GOSRiT Luzino/.

Najlepsi juniorzy województwa pomorskiego w sezonie 2017/2018: 1. Zandecki Jan /KS AZS AWFiS Gdańsk/; 2. Witkowski Jakub /KS AZS AWFiS Gdańsk/; 3. Małachowski Jakub /KS AZS AWFiS Gdańsk/; 4. Dudzicz Adam /MRKS Gdańśk/

więcej

Otwarte MIstrzostwa Powiatu Wejherowskiego w tenisie stołowum – 23.09.2018 r. Hala MOSiR Rumia

Otwarte MIstrzostwa Powiatu Wejherowskiego w tenisie stołowum – 23.09.2018 r. Hala MOSiR Rumia

🕔16:39, 18.Wrz 2018

więcej

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów – 23 września 2018 r (niedziela) godz. 10.. hala MRKS Gdańsk

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów – 23 września 2018 r (niedziela) godz. 10.. hala MRKS Gdańsk

🕔14:50, 16.Wrz 2018

Komunikat organizacyjny:2018-09-15_KOM_SENIORZY_I_WTK

Ranking seniorów po sezonie 2017/2018:2018-09-16_KLASYFIKACJA_SENIORZY_PO_SEZONIE 2017_2018

Ranking seniorek po sezonie 2017/2018:2018-09-16_KLASYFIKACJA_SENIORKI_PO_SEZONIE 2017_2018

więcej

III EDYCJA TURNIEJU “OMIDA OPEN” – pierwszy turniej 22 września (sobota) 2018 r. hala MRKS Gdańsk – zapisy do 15.40

III EDYCJA TURNIEJU “OMIDA OPEN” – pierwszy turniej 22 września (sobota) 2018 r. hala MRKS Gdańsk – zapisy do 15.40

🕔14:24, 16.Wrz 2018

Zapraszamy do udziału w III edycja turniejów tenisa stołowego dla amatorów i weteranów “OMIDA OPEN”. Cztery kategorie wiekowe “-45”; “+45”, “+^60” i “+70”. Zapisy do 15.40, start turnieju 16.00

Kalendarz turniejów:2018-09-15_KALENDARZ_TURNIE JÓW_OMIDA_OPEN_2018_2019

Regulamin turnieju:2018-09-15_REGULAMIN_TURNIEJU_OMIDA_OPEN_2018_2019

więcej

“GRAM Z PANDĄ” – turniej tenisa stołowego dla dzieci w Sierakowicach

“GRAM Z PANDĄ” – turniej tenisa stołowego dla dzieci w Sierakowicach

🕔14:13, 16.Wrz 2018

Komunikat organizacyjny:02_gram_z_panda_komunikat

więcej

Tomasz Buczkowski /-45/, Marek Rybaczek /+45/ i Marek Andrzejczak /+60/  zwycięzcami memoriału im. Zbyszka Kucharskiego w Żukowie

Tomasz Buczkowski /-45/, Marek Rybaczek /+45/ i Marek Andrzejczak /+60/ zwycięzcami memoriału im. Zbyszka Kucharskiego w Żukowie

🕔09:38, 16.Wrz 2018

W Żukowie w ramach IX Festiwalu Tenisa Stołowego rozegrano V memoriał im. Zbyszka Kucharskiego. Na starcie stanęło 50 amatorów i weteranów, którzy swoim uczestnictwem uczcili pamięć Zbyszka – byłego zawodnika GKS Żukowo.

Wyniki końcowe Memoriału:2018-09-09_WYNIKI_MEMORIAŁ_KUCHARSKIEGO__ŻUKOWO

Najlepsi zawodnicy kategorii/-45/:

Najlepsza czwórka kategorii /+45/:

Najlepsi w kategorii /+60/:

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń