Powrót

Archiwum


GKTS Gdańsk i MTS Kwidzyn – Drużynowymi Mistrzami Województwa Pomorskiego Młodziczek i Młodzików

GKTS Gdańsk i MTS Kwidzyn – Drużynowymi Mistrzami Województwa Pomorskiego Młodziczek i Młodzików

🕔21:31, 15.Kwi 2017

Mistrzostwo Województwa Młodziczek wywalczyły pingpongistki GKTS Gdańsk, które w meczu finałowym pokonały 3:0 drużynę UKS Orlik Gdynia. Wśród młodzików zwyciężyła drużyna MTS Kwidzyn, która w meczu finałowym pokonała drużynę MRKS Gdańsk w stosunku 3:0. Gratulujemy. (więcej…)

więcej

Wielkanocne potyczki tenisowe o Nagrody Starosty Tczewskiego – 15.04.2017 r. Gniew

Wielkanocne potyczki tenisowe o Nagrody Starosty Tczewskiego – 15.04.2017 r. Gniew

🕔22:59, 7.Kwi 2017

Komunikat organizacyjny:POTYCZKI WIELKANOCNE

więcej

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

Julia Walkusz (UKS Orlik Gdynia), Piotr Biernacki (PMDK Miastko) najlepsi w kategorii żaków i Anna Draws (UKS Lis Sierakowice), Piotr Sękowski (GKTS Gdańsk) najlepsi w kategorii skrzat

🕔22:54, 7.Kwi 2017

W rozegranym III WTK Żaków i Skrzatów awans do III GPP Żaków wśród żaczek wywalczyły Anna Draws (UKS Orlik Gdynia) i Liliana Wollschlaeger (GKTS Gdańsk) a wśród żaków Piotr Biernacki (PMDK MIastko) i Rafał Formela (MRKS Gdańsk). Ozdoba turnieju był piękny pojedynek Samuela Michny (jeszcze skrzata) z klubu UKS LIS Sierakowice z Rafałem Formela.

Wyniki końcowe żaków i żaczek:2017-04-02_WYNIKI_III_WTK_Żacy_Żaczki

Wyniki i klasyfikacje skrzatów i skrzatów:2017-04-02_WYNIKI_III_WTK_SKRZATKI_SKRZACI

więcej

Honorata Olczak (MRKS Gdańsk) i Paweł Błąkała (KS AZS AWFiS Gdańsk) Młodzieżowymi Mistrzami Województwa Pomorskiego

Honorata Olczak (MRKS Gdańsk) i Paweł Błąkała (KS AZS AWFiS Gdańsk) Młodzieżowymi Mistrzami Województwa Pomorskiego

🕔22:38, 7.Kwi 2017

Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa poprzedziły eliminacje wojewódzkie do Mistrzrostw Polski. Awans  wywalczyły Daria Kędzior (MRKS Gdańsk) i Marcelina Kamińska (LUKS Straszyn) oraz Paweł Błąkała i Mateusz Wozbanowicz obydwaj KS AZS AWFiS Gdańsk.

Wyniki końcowe:2017-03-30_WYNIKI_MMP_ELIM

więcej

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego – juniorów, juniorów młodszych i młodzików; eliminacje wojewódzkie do DMP juniorów, juniorów młodzszych i młodzików ; eliminacje wojewódzkie do IMP Juniorów

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego – juniorów, juniorów młodszych i młodzików; eliminacje wojewódzkie do DMP juniorów, juniorów młodzszych i młodzików ; eliminacje wojewódzkie do IMP Juniorów

🕔17:10, 3.Kwi 2017

W najbliższą sobotę 8 kwietnia br.rozegrane zostaną:

  1. Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego: juniorek, juniorów, kadetek, kadetów oraz młodziczek i młodzików
  2. Eliminacje do Drużynowych Mistrzostw Polski juniorek, juniorów, kadetek, kadetów, młodziczek i młodzików ( kategorii młodzik moga grać żacy i skrzaci)
  3. Eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzstw Polski Juniorek i juniorów.
  4. Komunikat organizacyjny:2017_04_02_O_KOM_DMW_elim_ juniorów_kadet_młodzik
więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń