Powrót

Archiwum


UKS Lis Sierakowice i LUKS GTS Fortus Auto Market II Straszyn liderami swoich grup w rozgrywkach IV ligi tenisa stołowego mężczyzn

UKS Lis Sierakowice i LUKS GTS Fortus Auto Market II Straszyn liderami swoich grup w rozgrywkach IV ligi tenisa stołowego mężczyzn

🕔11:53, 28.Lis 2016

Po 6. kolejce rozgrywek IV ligi mężczyzn w grupie A prowadzi UKS Lis Sierakowice a w grupie B LUKS GTS Fortus Auto Market II Straszyn.

Wyniki i tabele po 6. kolejce2016_17-iv-liga_wyniki_kolejka-06

więcej

POLTAREX Pogoń III Lębork liderem rozgrywek III ligi mężczyzn

POLTAREX Pogoń III Lębork liderem rozgrywek III ligi mężczyzn

🕔11:47, 28.Lis 2016

Po rozegraniu niepełnej 9. kolejki III ligi mężczyzn prowadzi Poltarex Pogoń III Lębork.

Wyniki i tabela po 9. kolejce:2016_17-iii-liga_wyniki_kolejka-09

więcej

Marta Krajewska (MRKS Gdańsk),  Aleksandra Michalak (KS AZS AWFiS Gdańsk), Sławomir Dosz (LKS Pogoń Lębork) i Łukasz Kaproń (ATS Rumia) wywalczyli awans do II Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów

Marta Krajewska (MRKS Gdańsk), Aleksandra Michalak (KS AZS AWFiS Gdańsk), Sławomir Dosz (LKS Pogoń Lębork) i Łukasz Kaproń (ATS Rumia) wywalczyli awans do II Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów

🕔11:31, 28.Lis 2016

W niedzielę seniorki i seniorzy walczyli o awans do turnieju głównego II Grand Prix Polski. Wśród kobiet wygrała Matra Krajewska przed Aleksandrą Michalak a wśród mężczyzn turniej wygrał Sławomir Dosz, który w finałowym pojedynku pokonał Łukasza Kapronia. Gratulujemy. (więcej…)

więcej

Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego “SUBKOWY 2016” – 4 grudnia 2016 r. -godz. 9.00- Subkowy

Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego “SUBKOWY 2016” – 4 grudnia 2016 r. -godz. 9.00- Subkowy

🕔19:16, 27.Lis 2016

4 grudnia br. w hali Zespołu Szkół w Subkowych  o godz. 9.00 rozpocznie się otwarty turniej tenisa stołowego na który w imieniu organizatora p. Jana Juwy serdecznie zapraszamy.

Komunikat Organizacyjny:turniej-subkowy-2016

więcej

Leszek Jodaniewski (“+60”), Zbigniew Kuziemkowski (“+45”) i Michał Silski (“-45”) zwycięzcami VII “OMIDA OPEN”

Leszek Jodaniewski (“+60”), Zbigniew Kuziemkowski (“+45”) i Michał Silski (“-45”) zwycięzcami VII “OMIDA OPEN”

🕔19:10, 27.Lis 2016

W Sobotę w hali MRKS Gdańsk rozegrano VII turniej “OMIDA OPEN”. Na początku turnieju odbyła się miła ceremonia podziękowania redaktorowi Pawłowi Kowalskiemu za ponad dwudziestoletnia opieke medialna nad Turniejem , który był rozgrywany o Puchar Dziennika Bałtyckiego a obecnie od tego sezonu będzie kontynuowany pod nazwą OMIDA OPEN. Było to więc symboliczne przekazanie pałeczki pokoleniowej. W ceremonii wzięi udział Prezes MRKS Gdańś p. Włodzimierz Schmidt i Prezes firmy OMIDA p. Bartłomiej Glinka, który startuje w tych turniejach.  (więcej…)

więcej

Wyniki i tabela po 6. kolejce rozgrywek IV ligi mężczyzn

Wyniki i tabela po 6. kolejce rozgrywek IV ligi mężczyzn

🕔12:42, 23.Lis 2016

Wyniki i tabela po 6. kolejce:2016_17-iv-liga_wyniki_kolejka-06

więcej

Tabela i wyniki po 8. kolejce rozgrywek III Ligi mężczyzn

Tabela i wyniki po 8. kolejce rozgrywek III Ligi mężczyzn

🕔12:40, 23.Lis 2016

Tabela i wyniki 8. kolejki:2016_17-iii-liga_wyniki_kolejka-08

więcej

Dominika Guz /MTS Kwidzyn/ i Jan Sękowski/GKTS Gdańsk/ liderami klasyfikacji żaków województwa pomorskiego po I WTK i I GPP

Dominika Guz /MTS Kwidzyn/ i Jan Sękowski/GKTS Gdańsk/ liderami klasyfikacji żaków województwa pomorskiego po I WTK i I GPP

🕔12:37, 23.Lis 2016

Lista klasyfikacyjna Żaczek:2016-11-22_klasyfikacja_zaczek_po_i_wtk_gp

Lista Klasyfikacyjna Żaków:2016-11-22_klasyfikacj-a_zakow_po_i_wtk_gp

więcej

Konsultacja szkoleniowa Kadry Wojewódzkiej Juniorów – Cetniewo, 24-27.11. br

Konsultacja szkoleniowa Kadry Wojewódzkiej Juniorów – Cetniewo, 24-27.11. br

🕔14:51, 21.Lis 2016

W dniach 24-27.11.2016 w Cetniewie odbędzie się konsultacja KWJ w tenisie stołowym.
W konsultacji weźmie udział 9 zawodników z pomorskich klubów: MTS Kwidzyn, MRKS Gdańsk, KTS-K Luzino, LKS Pogoń Lębork.
Celem konsultacji jest doskonalenie umiejętności techniczno-taktycznych zawodników.
Konsultacja rozpoczyna się w godzinach popołudniowych (17) w dniu 24.11.2016.

więcej

Klasyfikacja młodziczek i młodzików po II WTK i IIGP

Klasyfikacja młodziczek i młodzików po II WTK i IIGP

🕔14:44, 21.Lis 2016

Po II WYK i II GP wśród młodziczek prowadzi Julia Dietrich przed Ewą Krakowiak  (obie GKTS Gdańsk) a wśród młodzików Maciej Łęcki (UKS Orlik Gdynia) przed Dawidem Michną (UKS Lis Sierakowice).

Lista klasyfikacyyjna młodziczek:2016-11-21_klasyfikacja_mlodziczek_po_ii_wtk_gp

Lista Klasyfikacyjna Młodzików:2016-11-21_klasyfikacja_mlodzikow_po_ii_wtk_gp

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY