Podsumowanie sezonu rozgrywek 2015/2016 – klasyfikacje indywidualne i klubowe

Sezon rozgrywek 2015/2016 został zakończony. W konkurencjach indywidualnych w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepszymi byli:

Seniorki: 1. Kaczmarek Agnieszka /MRKS Gdańsk/; 2. Krajewska Marta /MRKS Gdańsk/; 3. Olczak Honorata /MRKS Gdańsk/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_SENIOREK_SEZON_2015_16

Seniorzy: 1. Badowski Marek /KS AZS-AWFiS Gdańsk/; 2. Perek Jakub ?LKS Pogoń Lębork/; 3. Daniel Artur / Stowarzyszenie Marabella Sopot/

2016-06-30_KLASYFIKACJA_SENIORÓW_SEZON_2015_16

Juniorki: 1. Miklaszewska Maja /MRKS Gdańsk/; 2. Kawecka Natalia /MTS Kwidzyn/; 3. Michalak Aleksandra /KS AZS-AWFiS Gdańsk/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_JUNIOREK_SEZON_2015_16

Juniorzy: 1.Dosz Sławomir /LKS Pogoń Lębork/; 2.Wołowiecki Robert /MRKS Gdańsk/; 3. Wozbanowicz Mateusz /KS AZS-AWFiS Gdańsk/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_JUNIORÓW_SEZON_2015_16

Kadetki /Juniorki młodzsze/: 1.Miklaszewska Maja /MRKS Gdańsk/; 2. Michalak Aleksandra /KS AZS-AWFiS Gdańsk/; 3. Zdrojewska Emilia /UKS Skoczek Sopot/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_KADETEK_SEZON_2015_16

Kadeci /Juniorzy młodsi/: 1. Małachowski Michał /MTS Kwidzyn/; 2. Czewiński Bartosz /MRKS Gdańsk/; 3. Dudzicz Adam /MRKS Gdańsk/

2016-06-30_KLASYFIKACJA_KADETÓW_SEZON_2015_16

Młodziczki:1. Nowak Ramona/ KUKS Remus Kościerzyna/; 2. Oleksik Karolina /GKTS Gdańsk/; 3. Żółtowska Julia / UKS Orlik Gdynia/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_MŁODZICZEK_SEZON_2015_16

Młodzicy: 1. Kwiatkowski Patryk /MTS Kwidzyn/; 2. Alot Maksymilian /MRKS Gdańsk/; 3. Rudo Adam /LUKS Straszyn/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_MŁODZIKÓW_SEZON_2015_16

Żaczki: 1.Krakowiak Ewa /GKTS Gdańsk/; 2. Czaja Zuzanna /MRKS Gdańsk/; 3. Mallek Magdalena /ATS Małe Trójmiasto Rumia/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_ŻACZEK_SEZON_2015_16

Żacy: Michna Dawid /UKS Lis Sierakowice/; 2.Głuszkiewicz Jakub / MTS Kwidzyn/; 3.Peikowski Fabian /KS Beniaminek 03 Starogard Gdański/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_ŻAKÓW_SEZON_2015_16

Skrzatki: 1-2. Felskowska Agata / UKS Remus Miechucino/ i Zimnicka Marta /MRKS Gdańsk/; 3. Nurzyńska Małgorzata /GKTS Gdańsk/;

2016-06-30_KLASYFIKACJA_SKRZATEK_SEZON_2015_16

Skrzaci: Michna Samuel /UKS Lis Sierakowice/; 2. Formela Rafał / MRKS Gdańsk/; 3. Białk Szymon /UKs Orlik Gdynia/

2016-06-30_KLASYFIKACJA_SKRZATÓW_SEZON_2015_16

Klasyfikacja klubowa: 1. MRKS Gdańsk; 2. MTS Kwidzyn; 3. KS AZS-AWFiS Gdańsk;

2016-06-30_O_KLASYFIKACJA_KLUBÓW_SEZON_2015_2016