Powrót

Aktualności


RODZINNIE NA SPORTOWO Z TENISEM STOŁOWYM – 4.06.2017 -Hala MOSiR Rumia

RODZINNIE NA SPORTOWO Z TENISEM STOŁOWYM – 4.06.2017 -Hala MOSiR Rumia

🕔10:14, 30.maj 2017

Regulamin zawodów:Regulamin turnieju 04 06 2017-POPRAWIONY

więcej

Paulina Pręda /GKTS Gdańsk/ i Dawid Michna /UKS LIS Sierakowice/ mistrzami województwa pomorskiego młodzików

Paulina Pręda /GKTS Gdańsk/ i Dawid Michna /UKS LIS Sierakowice/ mistrzami województwa pomorskiego młodzików

🕔14:45, 25.maj 2017

W rozegranych w hali im. Andrzeja Grubby w Straszynie Mistrzsotwach Województwa Pomorskiego Młodzików tytuły w grze pojedynczej zdobyli Paulina Pręda i Dawid Michna a grze podwójnej Paulina Pręda i Ewa Krakowiak /obie GKTS Gdańsk/  oraz Dawid Michna i Maksymilian Alot

więcej


Anna Draws i Samuel Michna z UKS LIS Sierakowice wygrali IV WTK Skrzatów

🕔14:38, 25.maj 2017

Anna Draws  i Weronika Czajkowska /?MTS Kwidzyn/ były najlepsze wśród skrzatek a Samuel Michna i Piotr Sękowski ?GKTS Gdańsk/ najlepsi wśród skrzatów. Gratulujemy.

więcej

Rafał Formela/MRKS Gdańsk/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wśród żaków iraz Julia Walkusz //UKS Orlik Gdynia/ i Liliana Wollschlager /GKTS Gdańsk/ wśród żaczek wywalczyli awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków

Rafał Formela/MRKS Gdańsk/ i Piotr Biernacki /PMDK Miastko/ wśród żaków iraz Julia Walkusz //UKS Orlik Gdynia/ i Liliana Wollschlager /GKTS Gdańsk/ wśród żaczek wywalczyli awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków

🕔14:28, 25.maj 2017

W rozegranych turniejach kwalifikacyjnych do IMP Żaków i Żaczek wśród żaków zwyciężył Rafał  Formela i Julia Walkusz. Gratulujemy

więcej

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Żaków i Skrzatów – 4 czerwca (niedziela) godz. 10.000 – Gniew

🕔17:29, 23.maj 2017

Zapraszamy na Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów . Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.

więcej

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego – Amatorów i Weteranów – 27 maja 2017 r. godz. 15.30

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego – Amatorów i Weteranów – 27 maja 2017 r. godz. 15.30

🕔09:34, 23.maj 2017

Zapraszamy na Mistrzostwa Województwa Amatorów i Weteranów. Zapisy do 15.30. Początek gier 16.00.Szczegóły w komunikacie organizacyjnym

więcej

II Wielki Turniej branży TSL “OMIDA T-CUP” 27 maja (sobota) 2017 r. godz. 10.30 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

II Wielki Turniej branży TSL “OMIDA T-CUP” 27 maja (sobota) 2017 r. godz. 10.30 Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1

🕔08:50, 15.maj 2017

OMIDA GROUP i MRKS Gdańsk zapraszają do udziału w II Wielkim Turnieju branży TSL, który odbędzie sie 27 maja 2017 r. Zapisy końcowe do godz. 10.30. Poczatek gier godz. 11.00. Regulamin zawodów:2017_REGULAMIN_OMIDA_TRANS_CUP 2

więcej

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodziczek i Młodzików – Straszyn 21 maja (niedziela) godz. 10.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodziczek i Młodzików – Straszyn 21 maja (niedziela) godz. 10.

🕔08:33, 15.maj 2017

W Hali Sportowej  im. Andrzeja Grubby w Straszynie odbędą się Mistrzostwa województwa Młodzików  – zapraszamy.

więcej

Eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków ; IV WTK Skrzatek i Skrzatów – 20 maja (sobota) godz. 10. Hala MRKS Gdańsk

Eliminacje wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków ; IV WTK Skrzatek i Skrzatów – 20 maja (sobota) godz. 10. Hala MRKS Gdańsk

🕔08:25, 15.maj 2017

Zapraszamy do udziału w kwalifikacjach do IMP Żaków oraz IV WTK Skrzatów.

więcej

II Regionalny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wolności – Chojnice 2017 – 3 czerwca br.

II Regionalny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wolności – Chojnice 2017 – 3 czerwca br.

🕔16:02, 14.maj 2017

Uczniowski Klub Sportowy “Ósemka” Chojnice zaprasza na II Regionalny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wolności, który rozegrany zostanie 3 czerwca 2017 r. od godz. 9. w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1  w Chojnicaac, ul. Młodzieżowa 44. Komunikat Organizacyjny:3 CZERWIEC

więcej