Powrót

Aktualności


XX Turniej “Pelplin Open” o nagrody Burmistrza Pelplina – 24 listopada (niedziela ) 2019 r. – godz. 9.30 – Sala sportowa Subkowy

XX Turniej “Pelplin Open” o nagrody Burmistrza Pelplina – 24 listopada (niedziela ) 2019 r. – godz. 9.30 – Sala sportowa Subkowy

🕔15:01, 14.Lis 2019

Zapraszamy do startu w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego dzieci, młodzież i dorosłych.

Komunikat organizacyjny:XX P.O.

więcej

II Rodzinny turniej tenisa stołowego – piątek 15 listopada 2019 r. godz. 18. Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 – Zaspa

II Rodzinny turniej tenisa stołowego – piątek 15 listopada 2019 r. godz. 18. Hala MRKS Gdańsk ul. Meissnera 1 – Zaspa

🕔15:32, 13.Lis 2019

(więcej…)

więcej

Turniej tenisa stołowego dla amatorów i weteranów – Lębork – 16 listopada 2019 r. godz. 15.00 – Miejska Hala Sporotowa

Turniej tenisa stołowego dla amatorów i weteranów – Lębork – 16 listopada 2019 r. godz. 15.00 – Miejska Hala Sporotowa

🕔15:27, 13.Lis 2019

Cel: Popularyzacja tenisa stołowego
Organizator – FHU Orion Rafał Bąk
Uczestnictwo : Kategorie wiekowe :
a. do 50 lat (kobiety, mężczyźni) – amatorzy
b. powyżej 50 lat (kobiety,mężczyźni) – amatorzy
c. „open” – w kategorii „open” mogą wziąć udział amatorzy i zawodnicy z licencjami PZTS, w pozostałych kategoriach tylko amatorzy (nie posiadający licencji zawodniczej PZTS co najmniej od 2 lat). Każdy zawodnik ma prawo startu w jednej kategorii.
4. Termin zawodów: 16.11.2019 r. (sobota) .Turniej rozpoczyna się o godz.16.00. Losowanie do turnieju godz. 15.30
5. Miejsce zawodów: Miejska Hala Sportowa w Lęborku ul.P.Skargi 52 . (więcej…)

więcej

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów – 13 listopada (ŚRODA) 2019 r. godz. 17 – Hala MRKS Gdańsk

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów – 13 listopada (ŚRODA) 2019 r. godz. 17 – Hala MRKS Gdańsk

🕔09:42, 7.Lis 2019

ZAPRASZAMY DO STARTU W II WTK SENIORÓW>

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY:2019-11-05_KOM_SENIORZY_II_WTK

więcej

V Memoriał im. Jerzego Zienkiewicza – 10 listopada 2019 r. Hala MOSiR Rumia

V Memoriał im. Jerzego Zienkiewicza – 10 listopada 2019 r. Hala MOSiR Rumia

🕔15:21, 4.Lis 2019

V REGULAMIN MEMORIAŁU im.Jerzego Zienkiewicza (więcej…)

więcej

Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/ i Fabian Peikowski /KS Beniaminek Starogard Gdańsk/ wygrali turnieje w kategorii kadet w drugim dniu V Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/ i Fabian Peikowski /KS Beniaminek Starogard Gdańsk/ wygrali turnieje w kategorii kadet w drugim dniu V Powiślańskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie

🕔15:00, 4.Lis 2019

W drugim dniu V Powiślańskiego Turnieju Tenisa Stołowego o awans do II GPP Kadetów walczyli zawodnicy i zawodniczki kategorii junior młodszy.

Wśród kadetek zwyciężyła Marta Zimnicka /MRKS Gdańsk/, która w finale pokonała Weronikę Czajkowską/MTS Kwidzyn/. Wśród kadetów wygrał Fabian Peikowski /KS Beniaminek Starogard Gdański/ przed Krzysztofem Bohn //ATS Małe Trójmiasto Rumia/. Gratulujemy !!!!!!

Wyniki końcowe:V POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO kadeci (więcej…)

więcej

V POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W KWIDZYNIE – Paulina Pręda /KS AZS AWFiS Gdańsk/ i Adam Rudo /MRKS Gdańsk/ wygrali turnieje juniorskie a Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/ i Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ zwyciężyli w turniejach kategorii młodzik

V POWIŚLAŃSKI FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO W KWIDZYNIE – Paulina Pręda /KS AZS AWFiS Gdańsk/ i Adam Rudo /MRKS Gdańsk/ wygrali turnieje juniorskie a Weronika Czajkowska /MTS Kwidzyn/ i Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ zwyciężyli w turniejach kategorii młodzik

🕔14:36, 4.Lis 2019

W pierwszym dniu, bardzo dobrze zorganizowanego V Festiwalu Tenisa Stołowego w Kwidzynie rozegrano turnieje w dwóch kategoriach wiekowych młodzika i juniora. Turnieje te były eliminacjami do II GPP młodzików i juniorów. Wśród juniorek zwyciężyła Paulina Pręda /KS AZS AWFiS Gdańsk/, która w finale pokonała Emilię Zdrojewską ?UKS Skoczek Sopot/. Turniej juniorów wygrał Adam Rudo przed Rafałem Formela /obaj MRKS Gdańsk/.  W kategorii młodziczek wygrała reprezentantka gospodarzy Weronika Czajkowska, która w finale pokonała Julię Czaja /MRKS Gdańsk/. Wśród młodzików najlepszym był Piotr Sękowski /KS AZS AWFiS Gdańsk/ przed Szymonem Białk /UKS Orlik Gdynia/. Zwycięzcy turniejów zakwalifikowali się do turniejów głównych II GPP. Gratulujemy!!!!

(więcej…)

więcej

V turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 2 listopada 2019 r. godz. 15.45 ; Hala MRKS Gdańsk;  Tomasz Siudek /-45/, Witold Miklaszewski /+45/ i Marek Andrzejczak – najlepsi w swoich kategoriach wiekowych

V turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów – 2 listopada 2019 r. godz. 15.45 ; Hala MRKS Gdańsk; Tomasz Siudek /-45/, Witold Miklaszewski /+45/ i Marek Andrzejczak – najlepsi w swoich kategoriach wiekowych

🕔10:07, 29.Paź 2019

Zapraszamy do startu w zawodach . Gwarantowane minimum 5 gier.

(więcej…)

więcej

UWAGA (zmiana godziny rozpoczęcia turnieju juniorów) V Powiślański Festiwal Tenisa Stołowego w Kwidzynie – 2 listopada (sobota) 2019 r.  godz. 10.00 – młodzicy, godz. 13.00 – juniorzy; – 3 listopada (niedziela) 2019 r. godz. 10.00 – kadeci (juniorzy młodsi)

UWAGA (zmiana godziny rozpoczęcia turnieju juniorów) V Powiślański Festiwal Tenisa Stołowego w Kwidzynie – 2 listopada (sobota) 2019 r. godz. 10.00 – młodzicy, godz. 13.00 – juniorzy; – 3 listopada (niedziela) 2019 r. godz. 10.00 – kadeci (juniorzy młodsi)

🕔10:13, 24.Paź 2019

MTS Kwidzyn zaprasza do udziału w zawodach, które są kwalifikacją do II GPP młodzików, kadetów i juniorów.

Komunikat organizacyjny: komunikat organizacyjny VPFTS 2019 (więcej…)

więcej

IV Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów 26 października 2019 r. Najlepsi po 3. turniejach: Marek Andrzejczak /+60/; Zbigniew Kuziemkowski /+45/ i Tomasz Siudek /-45/

IV Turniej “OMIDA OPEN” dla amatorów i weteranów 26 października 2019 r. Najlepsi po 3. turniejach: Marek Andrzejczak /+60/; Zbigniew Kuziemkowski /+45/ i Tomasz Siudek /-45/

🕔17:47, 22.Paź 2019

Klasyfikacje po III /-45/:2019-09-19_KLASYF_PO_III_TURNIEJU_IV_EDYCJI_OMIDA_OPEN_KAT_-45

Klasyfikacja po III /+45/:2019-09-19_KLASYF_PO_III_TURNIEJU_IV_EDYCJI_OMIDA_OPEN_KAT_+45

Klasyfikacja po III /+60/;2019-10-19_KLASYF_PO_III_TURNIEJU_IV_EDYCJI_OMIDA_OPEN_KAT_+60

Klasyfikacja po III /OPEN/:2019-09-19_KLASYF_PO_III_TURNIEJU_IV_EDYCJI_OMIDA_OPEN_KAT_OPEN (więcej…)

więcej

Najbliższe wydarzenia

brak wydarzeń

KOMUNIKATY